Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH486625, Dom bliźniak - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH486625

Dom bliźniak - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Dom położony jest w dzielnicy Gdynia-Orłowo. Lokalizacja zapewnia zarówno ciszę i spokój jak i bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum Gdyni oraz całym Trójmiastem. Przystanek ZKM oddalony jest o 200m a SKM o 900m. W pobliżu znajduje się zaplecze handlowo-usługowe, m.in. sklepy, banki, poczta. Dla rodzin z dziećmi istotną informacją jest, że w promieniu 1 km zlokalizowane są przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz szkoła średnia. Natomiast relaksować i wyciszyć można się np. w pobliskim XVIII-wiecznym zespole pałacowo-parkowym.

Budynek posiada 3 piętra plus piwnica. Każde piętro, o powierzchni ponad 90m2, posiada własną kuchnię oraz łazienkę. Dodatkowo każda kondygnacja ma oddzielne liczniki, domofon i wejście z klatki schodowej. Jest to niewątpliwą zaletą dla osób, które rozważają kupno tej nieruchomości jako inwestycję. Budynek można przeznaczyć na wynajem bez dodatkowych wydatków na rozbudowę infrastruktury. Mieszkania są przestronne, jasne i posiadają bardzo praktyczny rozkład pomieszczeń. Dodatkowo do dyspozycji są dwa ogrody (przed i za domem) oraz dwa garaże (jeden z kanałem) z możliwością dobudowania trzeciego.

Zapraszam na prezentacje.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Dom bliźniak - Sprzedaż
Gdynia - Orłowo, ul.

Cena:

3 500 000 zł

Powierzchnia:

380.00 m2

Powierzchnia działki:

560.00 m2

Liczba pomieszczeń:

15

Cena za 1 m2:

9 211 zł

Własność:

Własność

Balkon:

Balkon

Garaż:

Tak

Ogrzewanie:

Gazowe

Ogródek:

Tak

Piwnica:

Tak

Opiekun oferty

Marcin Szymczak

733984750

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty