Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH681635, Dom wolno stojący - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH681635

Dom wolno stojący - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Stary przedwojenny dom z nowoczesnym wnętrzem w urokliwej dzielnicy,  wśród wzgórz oliwskich. Dom którego historia rozpoczęła się w okresie międzywojennym. Przetrwał do naszych czasów i nadal stanowi ozdobę Gdańska. W 2004 r. przeprowadzony został kapitalny remont, niektóre elementy jak podłogi i schody odrestaurowano a niektóre zostały całkowicie wymienione na nowe. Budynek został ocieplony, dach pokryto dachówką. Okna nowe drewniane, częściowo z szybami antywłamaniowymi. Drzwi nowe drewniane. W każdym pomieszczeniu znajduje się kilka przyłączy światłowodowych. Trzy kondygnacje: piwnica (100m2), parter (152m2) i piętro (50m2). W piwnicy znajduje się wiele pomieszczeń magazynowych i garaż. Wysokość piwnicy 220cm. W całym budynku znajduje się 12 pokoi,  łazienka na każdej kondygnacji oraz zaplecze kuchenne na parterze i piętrze. Pomieszczenia częściowo klimatyzowane. Ogrzewanie gazowe, piec dwufunkcyjny.  Dodatkowym atutem są dwa balkony i olbrzymi taras, alarm i trzy wejścia do budynku.  


Działka (847m2) własność, ogrodzenie kute, dwie bramy wjazdowe w tym jedna automatyczna. Z przodu budynku 6 miejsc parkingowych, tyle samo może być również za budynkiem. W pobliżu dwa parkingi. Oświetlenie zewnętrzne.


Budynek idealny na siedzibę firmy, restaurację, hotel.Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Dom wolno stojący - Sprzedaż
Gdańsk - Oliwa, ul. Piotra Norblina

Cena:

1 950 000 zł

Powierzchnia:

330.00 m2

Powierzchnia działki:

847.00 m2

Liczba pomieszczeń:

12

Cena za 1 m2:

5 909 zł

Własność:

Własność

Rok budowy:

1920

Balkon:

Balkon

Garaż:

6 miejsc parkingowe

Ogrzewanie:

Gazowe

Ogródek:

Tak

Piwnica:

Tak

Stan:

Wysoki standard

Opiekun oferty

Katarzyna Komorek

534 950 800

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty