Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 22 515 49 55

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH107066, Dom wolno stojący - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH107066

Dom wolno stojący - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Atrakcyjnie zlokalizowana działka o powierzchni 756m2 usytuowana w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Orłowo przy ulicy Perkuna. Działka własnościowa, zabudowana dwupiętrowym, podpiwniczonym budynkiem o powierzchni całkowitej około 530m2. Stan obiektu - surowy zamknięty.


Na podziemnej kondygnacji budynku przewidziano 2 miejsca postojowe, pomieszczenia gospodarcze, kotłownię oraz pralnię. Na parterze oraz piętrach zaprojektowano przestrzeń mieszkaniową. Wysokie, dobrze doświetlone i przemyślane pomieszczenia dają wiele możliwości aranżacji przestrzeni, m.in. wygospodarowania czterech odrębnych lokali mieszkalnych. Dodatkowo na dachu budynku zaprojektowano taras.


Działka zlokalizowana w sąsiedztwie pasa nadmorskiego, blisko licznych terenów rekreacyjnych i zielonych, a także punktów usługowo-handlowych (CH Klif). Nieruchomość posiada doskonały dostęp do głównych arterii komunikacyjnych miasta. W pobliżu znajdują się linie autobusowe i trolejbusowe, przystanek SKM oraz PKP, łatwy dojazd do Obwodnicy Trójmiasta.


Zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego na obszarze na którym znajduje się nieruchomość możliwa jest zabudowa jednorodzinna wolno stojąca lub bliźniacza, zabudowa wielorodzinna w budynkach zawierających do 4 mieszkań oraz zabudowa jednorodzinna z pokojami gościnnymi.

W ramach oferowanej ceny, właściciel zobowiązuje się do wykonania elewacji oraz prac modernizacyjnych.Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Dom wolno stojący - Sprzedaż
Gdynia - Orłowo, ul. Perkuna

Oferta na wyłączność

Cena:

3 350 000 zł

Powierzchnia:

530.00 m2

Powierzchnia działki:

756.00 m2

Liczba pomieszczeń:

10

Cena za 1m2:

6 321 zł

Własność:

Własność

Balkon:

Balkon

Garaż:

Brak

Ogrzewanie:

Co Miejskie

Ogródek:

Tak

Piwnica:

Tak

Stan:

Surowy zamknięty

Opiekun oferty

Janusz Tomczak

696 461 286

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych - zobacz szczegóły
Podobne oferty