Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH654461, Dom wolno stojący - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH654461

Dom wolno stojący - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Na sprzedaż przestronny wybudowany w Kosakowie na ulicy Daliowej dom do samodzielnej aranżacji. Budynek wykonany z materiałów wysokiej jakości, gwarantujących niezawodność na lata. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, zapewnia przestrzeń oraz komfort mieszkania. Wszystkie media zostały zainstalowane i poprowadzone w całym budynku. Dookoła rozciąga się solidne ogrodzenie, a wejście na posesję jest przez furtkę. Częścią domu jest wydzielone, zadaszone miejsce postojowe. Atutem jest również ogród, który otacza dom, a który Nowy Właściciel będzie mógł zaprojektować według wlasnych upodobań i potrzeb. Okolica bardzo spokojna, pełna zieleni, a w której znajdziemy głównie zabudowę jednorodzinną. W niedalekiej odległości znajdują się komunikacja miejska oraz pełna infrastruktura. Jest to miejsce dla osób lubiących spokój, ciszę, barwne zachody słońca, przy jednoczesnej bliskości miasta Gdyni.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Dom wolno stojący - Sprzedaż
Kosakowo, ul. Daliowa

Cena:

590 000 zł

Powierzchnia:

160.00 m2

Liczba pomieszczeń:

6

Cena za 1 m2:

3 688 zł

Własność:

Własność

Rok budowy:

2016

Balkon:

Taras

Garaż:

Tak

Ogrzewanie:

Gazowe

Ogródek:

Tak

Stan:

Deweloperski

Opiekun oferty

Monika Bondarczyk

735 001 199

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty