Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH670333, Dom wolno stojący - Wynajem

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH670333

Dom wolno stojący - Wynajem

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Piękny, elegancki dom, zlokalizowany na Wzgórzu Bernadowo, w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w bardzo bliskim sąsiedztwie Sopotu.
Dom, zaprojektowany przez renomowanego architekta, z dbałością o jakość aranżacji wnętrza, jest kwintesencją luksusu oraz dobrego smaku. Budynek otoczony przepięknym, świetnie utrzymanym ogrodem, wyposażony w komplet mebli ogrodowych, które pozwolą na komfort wypoczynku. Wysokie nasadzenia roślinne oddzielają posesję od najbliższego sąsiedztwa oraz pozwalają na utrzymanie kameralnego klimatu.
W środku tego dwukondygnacyjnego domu zaprojektowano salon z 24-metrowym ogrodem zimowym, który pozwala cieszyć się urokiem zieleni nawet podczas chłodniejszych dni. Salon z kominkiem, w pełni wyposażona kuchnia w wysokiej klasy sprzęt oraz dużych rozmiarów jadalnia jest dopełnieniem tego komfortowego wnętrza. Na drugim poziomie znajdują się trzy sypialnie wraz z pokojem kąpielowym, oddzielna łazienka oraz przestronna garderoba.
Dodatkowo, garaż z dwoma miejscami parkingowymi oraz pomieszczenie gospodarcze na dole budynku. Dom zlokalizowany jest na całodobowo strzeżonym osiedlu, w którego niedalekim sąsiedztwie znajduję się pełna infrastruktura, w tym szkoły, przedszkola, sklepy oraz punkty komunikacji miejskie.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Dom wolno stojący - Wynajem
Gdynia - Mały Kack, ul. Wzgórze Bernadowo

Cena:

7 500 zł

Powierzchnia:

291.00 m2

Powierzchnia działki:

450.00 m2

Liczba pomieszczeń:

4

Cena za 1 m2:

26 zł

Balkon:

Brak

Garaż:

Brak

Ogródek:

Nie

Stan:

Wysoki standard

Opiekun oferty

Monika Bondarczyk

735 001 199

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty