Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 22 515 49 55

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH585831, Dom - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH585831

Dom - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

NOWA CENA! Nieruchomość zlokalizowana na terenie dzielnicy Działki Leśne nieopodal centrum Gdyni. Działka o powierzchni 730 m2, bezpośrednio granicząca z lasem, zabudowana kamienicą z 1935 r o łącznej powierzchni 318 m2.

Budynek o wysokich walorach architektonicznych, z bryłą objętą ochroną konserwatorską, zaklasyfikowany jako obiekt klasy A. W kamienicy znajdują się obecnie 3 mieszkania oraz poddasze, pomieszczenia gospodarcze i piwniczne. Rozkład pomieszczeń, okien i pionów pozwala na ewentualny podział całego domu na 5-6 mieszkań.

Działka świetnie nasłoneczniona od strony południowej, na lekkiej skarpie, co umożliwia proste technicznie wykonanie garażu podziemnego i uzyskanie odpowiedniej ilości miejsc postojowych w garażu oraz na otwartym terenie. Na poziomie przyziemia mieszkanie o powierzchni ok. 40 m2, trzy piwnice oraz dwa pomieszczenia gospodarcze. Poziom wysokiego parteru zajmuje mieszkanie o metrażu ok. 100 m2 z wydzielonymi trzema przestronnymi pokojami, osobną kuchnią, łazienką z oknem i wc. Z tego poziomu wychodzi na zagospodarowany taras z ogrodem.

W mieszkaniu ogrzewanie podłogowe, oryginalne deski dębowe, wszystko wykończone w dobrym standardzie, Wysokość kondygnacji ok 2,8 m netto daje poczucie przestrzeni. Na pierwszym piętrze również mieszkanie ok. 100 m2 z trzema pokojami, kuchnią, łazienką i wc. Obydwa mieszkania można w prosty sposób podzielić na dwie niezależne jednostki po ok 50 m2 każda. Ostatnią kondygnację zajmuje poddasze ok. 40 m2. Na terenie działki znajduje osobna komórka. Budynek w idealny sposób nadaje się również na prywatny dom, zwłaszcza dla rodziny dwupokoleniowej, a także na obiekt łączący funkcję mieszkalną z gabinetem, pracownią itd. Lokalizacja cicha i spokojna, parę kroków od centrum Gdyni, w pobliżu Parku Krajobrazowego. Idealne miejsce.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Dom - Sprzedaż
Gdynia - Działki Leśne, ul. Olsztyńska

Oferta na wyłączność

Cena:

1 590 000 zł

Powierzchnia:

318.00 m2

Powierzchnia działki:

730.00 m2

Liczba pomieszczeń:

8

Cena za 1m2:

5 000 zł

Własność:

Własność

Rok budowy:

1934

Balkon:

Balkon

Garaż:

3 miejsca parkingowe

Ogrzewanie:

Gazowe

Ogródek:

Tak

Stan:

Dobry

Opiekun oferty

Janusz Tomczak

696 461 286

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych - zobacz szczegóły
Podobne oferty