Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH679321, Dom - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH679321

Dom - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

LUKSUSOWY APARTAMENT BIUROWY Z PENTHAUS

Nowoczesny,luksusowy budynek z 2015r. z przeznaczeniem dla lekarza z dużą rodziną z możliwością pracy w prestiżowym miejscu u siebie i podnajmu gabinetów.

Osobne wejścia, instalacje, liczniki, wszelkie media, ultraszybki internet z własnym okablowaniem. Aż 543 m2. kw powierzchni mierzonej po podłogach. Własny parking dla 6 samochodów klientów, oraz 2 prywatne duże miejsca w garażu + 2 na własnym, ogrodzonym podwórku. Do tego możliwość parkowania przy uliczce osiedlowej.

Bezproblemowy dojazd z głównej ulicy Wielkopolskiej. Ultranowoczesny budynek (grudzień 2014r.) z wykończoną kliniką, salą zabiegową ( 3-4 gabinety łącznie ok 110 m kw+ socjal w piwnicy o pełnej wysokości 3m!), z możliwością rozszerzenia o jeden duży gabinet 23m kw, pełen odbiór Sanepid). 6 miejsc postojowych na terenie posesji, dodatkowe dwa + motor w hali garażowej.

PENTHOUSE:
231 m kw nowoczesnego, 2poziomowego, wykończonego w bardzo wysokim standardzie apartamentu z tarasem widokowym (ok.47,5m z widokiem na morze i Orłowo!). Budynek posiada rozbudowane systemy wentylacji, klimatyzacji i odzysku ciepła, solary, elektronikę, ogrzewanie podłogowe i konwencjonalne, stolarka aluminiowa najwyższej jakości i suwane drzwi tarasowe, wiele ponadstandardowych (nie deweloperskich) rozwiązań technicznych w tym dostęp na linie papilarne, podziemne przyłącze internetowe wysokich prędkości, podgrzewany podjazd, rozbudowana instalacja elektryczna i wod-kan, brama garażowa z szybkim otwieraniem, drzwi wewnętrzne Hormann w najwyższych opcjach, kamery CCTV, alarmy, niestandardowe docieplenie itp.
Rozbudowane podziemia w tym bardzo duża piwnica, pomieszczenia socjalne ( w tym 3 m wys!) liczne schowki itp.

Część prywatna to także wysokiej klasy materiały wykończeniowe (w tym marmur), aż 4 nowoczesne łazienki, 5 sypialni, ogromna kuchnia z wyspą, spiżarką i pralnią.
Nowoczesny design kominka norweskiego Jotul z rozprowadzeniem.
Możliwość wyodrębnienia osobnego mieszkania, nawet dwóch, dwa dodatkowe balkony oprócz tarasu widokowego.

W budynku znajdują się bardzo rozbudowane podziemia - pomieszczenia socjalne, magazynki, kotłownia itp o pełnej wysokości, niektóre nawet 3m!

Działka o powierzchni 532m2, ogórek około 150m2.

ZNAKOMITE MIEJSCE NA SIEDZIBĘ FIRMY / BIURA NA PARTERZE Z LUKSUSOWYM APARTAMENTEM DLA WYMAGAJĄCEGO KLIENTA NA GÓRZE,w najbardziej prestiżowym, wykończonym pod klucz budynku w dzielnicy MAŁY KACK,z możliwością natychmiastowego zamieszkania !

Uwaga: Cena nie zawiera wyposażenia specjalistycznego gabinetu lekarskiego. Przedstawione na zdjęciu ( fotel, Videodermatoskop, lampy, butle gazów medycznych) ale w cenie są luksusowe meble recepcji robione na zamówienie, szafy zabudowy i sauna w części prywatnej, kuchnia , system kamer CCTV , elektronika budynku, klimatyzacja, dwa piece grzewcze.

Zapraszam na prezentacje po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Dom - Sprzedaż
Gdynia - Mały Kack, ul. Witolda

Cena:

2 400 000 zł

Powierzchnia:

532.00 m2

Liczba pomieszczeń:

5

Cena za 1 m2:

4 511 zł

Własność:

Własność

Rok budowy:

2015

Balkon:

Taras

Garaż:

10 miejsc parkingowe

Ogródek:

Tak

Piwnica:

Tak

Stan:

Wysoki standard

Opiekun oferty

Justyna Pogodzińska

733 004 109

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty