Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH789724, Dom - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH789724

Dom - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Ciekawy dom jednorodzinny o pow. całkowitej ok. 200 m2 położony w urokliwej części Górnego Sopotu przy ulicy Mickiewicza. Lokalizacja ta zapewnia bliskość centrum miasta przy jednoczesnym zachowaniu ciszy i spokoju.

Budynek dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem, podpiwniczony usytuowany na płaskiej, własnościowej działce o pow. 818 m2. Dom w dobrym stanie technicznym z możliwością rozbudowy. Posesja dobrze nasłoneczniona w kameralnym sąsiedztwie, idealna do korzystania przez rodzinę o każdej porze dnia, zapewniająca oazę prywatności oraz relaksu po pracy.

Nieopodal nieruchomości: Łysa Góra, Opera Leśna, wejście do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz liczne tereny spacerowe. Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana, zaledwie 60m od przystanku autobusowego, 700m od przystanku SKM i PKP. Dodatkowo dobry dojazd do Al. Niepodległości umożliwia sprawną komunikację na terenie Trójmiasta.

Oferta idealna dla osób ceniących klimat Górnego Sopotu i szukających miejsca na dom rodzinny w idealnym miejscu. POLECAM!Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Dom - Sprzedaż
Sopot - Górny, ul. Adama Mickiewicza

Cena:

3 000 000 zł

Powierzchnia:

200.00 m2

Powierzchnia działki:

818.00 m2

Liczba pomieszczeń:

4

Cena za 1m2:

15 000 zł

Własność:

Własność

Balkon:

Brak

Garaż:

Brak

Ogrzewanie:

Gazowe

Ogródek:

Nie

Stan:

Dobry

Opiekun oferty

Krzysztof Aranowski

602 304 758

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty