Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH836131, Działka usługowa - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH836131

Działka usługowa - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Zabudowana domem z lat 60 działka o pow. 2483 m2 położona w Baninie, znajdującym się w odległości 17 km od Gdańska Wrzeszcza, 2 km od lotniska im. Lecha Wałęsy, w okolicy zabudowa jednorodzinna i szeregowa. Miejscowość cechuje się dobrym dojazdem do Obwodnicy Trójmiasta, Wrzeszcza, Żukowa i okolic, stale powstającą zabudową z rynku deweloperskiego, za czym idzie przypływającą liczbą mieszkańców.

Działka w kształcie rombu o wymiarach 63m x 43 m x 51 m x 43 m znajdująca się przy ul. Lotniczej, w pobliżu skwer handlowy, dyskont, przystanek autobusowy, restauracje, kościół, siedziby firm, przychodnia.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje usługi nieuciążliwe (handel, gastronomia, oświata, administracja itp.), zabudowa z możliwością podpiwniczenia, na wysokość 9 m., z powierzchnią zabudowy do 50 %. Dostępne są wszystkie media, na granicy działki jest dodatkowo światłowód.

Nieruchomość idealna na inwestycję. Z chęcią udzielę większej ilości informacji telefonicznie.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Działka usługowa - Sprzedaż
Banino, ul. Lotnicza

Oferta na wyłączność

Cena:

990 000 zł

Powierzchnia:

2483.00 m2

Cena za 1m2:

399 zł

Opiekun oferty

Marta Grzebińska

575 811 800

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty