Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH376731, Działka - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH376731

Działka - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n

Niezabudowana, płaska działka inwestycyjna, zlokalizowana w Warszawie w dzielnicy Włochy przy ulicy Łopuszańskiej. Położona w dogodnym punkcie komunikacyjnym Warszawy blisko skrzyżowania Al. Jerozolimskich z ul. Łopuszańską w sąsiedztwie stacji kolejki WKD, Dworca Zachodniego, Portu Lotniczego F.Chopina oraz węzła drogowego, od którego odchodzą obwodnice Warszawy i nowe trasy wylotowe w kierunku Poznania, Gdańska, Krakowa i Katowic. Położenie gwarantuje szybki dojazd do każdej dzielnicy miasta i łatwy wyjazd z Warszawy.

Dla terenu nie ma ustalonego miejscowego planu zagospodarowania i została wystawiona decyzja o warunkach zabudowy pod budynek biurowo-usługowy, pięciokondygnacyjny o wysokości nieprzekraczającej 22,5 m2, powierzchni całkowitej ok 3.540 m2 i powierzchni najmu ok 2.585 m2. Budynek biurowy zaprojektowany został w oparciu o moduł konstrukcyjny 800 cm, 600 cm i 500 cm, dzielony na 3 moduły funkcjonalne oraz trakt środkowy. Układ budynku zezwala na wynajem piętra przez jednego jak i wielu najemców.

W sąsiedztwie Centrum Handlowe Łopuszańska, Targowisko Bakalarska, Instytut Lotnictwa, biurowce, hotele, stacje benzynowe oraz liczne sklepy.

Idealna lokalizacja pod inwestycję biurowo-usługową.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Działka - Sprzedaż
Warszawa, ul. Łopuszańska

Oferta na wyłączność

Cena:

2 200 000 zł

Powierzchnia:

2068.00 m2

Cena za 1m2:

1 064 zł

Opiekun oferty

Robert Kurzątkowski

577 813 323

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty