Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH533813, Lokal biurowy - Wynajem

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH533813

Lokal biurowy - Wynajem

/n
/n
/n

Do wynajęcia PARTEROWY lokal biurowy w nowoczesnym, kameralnym obiekcie biurowym przy Alei Niepodległości w centrum Sopotu. Prestiżowy adres do prowadzenia działalności, miejsce idealne na siedzibę banku, gabinet lekarski, kancelarię czy biuro. Lokalizacja przy głównej arterii Trójmiasta pozwala na dogodny dojazd autobusem, kolejka podmiejską czy samochodem zarówno od strony Gdańska, Gdyni jak i Obwodnicy. Do dyspozycji klientów i gości parking. Biurowiec o ciekawej architekturze charakteryzujący się wysokim standardem wykończenia. Standardowe wykończenie powierzchni biurowych oferowane w ramach stawki czynszu obejmuje m.in. instalacje teleinformatyczne, wykładzinę podłogową, oświetlenie, informację o nazwie firmy w hallu głównym oraz tablicę informacyjną zewnętrzną na elewacji budynku od strony Alei Niepodległości. Dodatkowe wykończenie - do uzgodnienia. Czynsz najmu: 47 zł/m2 (netto), koszty eksploatacyjne 16 zł/m2 (netto) plus indywidualne opłaty licznikowe. Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w hali garażowej 200 zł/mc (netto) lub miejsca parkingowego zewnętrznego 150 zł/mc (netto). Do wynajęcia także inne powierzchnie biurowe w budynku.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Lokal biurowy - Wynajem
Sopot - Centrum, ul. Niepodległości

Cena:

3 257 zł

Powierzchnia:

69.30 m2

Liczba pomieszczeń:

1

Cena za 1 m2:

47 zł

Własność:

Własność

Piętro / Pięter:

0 / 3

Rok budowy:

2013

Winda:

Nie

Stan:

Do adaptacji

Opiekun oferty

Kamil Topór

883 374 235

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie