Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH513114, Lokal biurowy - Wynajem

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH513114

Lokal biurowy - Wynajem

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Lokal biurowy na wynajem o powierzchni 65 m2, położony na drugim piętrze kameralnego biurowca w centrum Sopotu. Biuro z wydzielonymi pomieszczeniami. Część pomieszczeń typu open space z możliwością swobodnej aranżacji powierzchni. Podłogi wyłożone wykładziną lub panelami, podwieszane sufity panelowe z oświetleniem halogenowym w oprawach rastrowych oraz system alarmowy i sieć teleinformatyczna. Budynek w wysokim standardzie, z nowoczesną klatką schodową, z windą i ochroną z monitoringiem. W obiekcie funkcjonują głównie firmy ubezpieczeniowe, marketingowe i kancelarie. Budynek z halą garażową oraz z dużym parkingiem naziemnym. Do biura przynależy dodatkowo płatne jedno miejsce parkingowe w hali w cenie 250 zł/mc, parking należący do wspólnoty. Parking ogólnodostępny, bezpłatny znajduje się przed budynkiem. Do kosztu najmu 2 900 zł doliczyć należy opłaty administracyjne 10 zł/m2 + media. Istnieje możliwość sprzedaży biura w całości. 
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Lokal biurowy - Wynajem
Sopot - Górny, ul. Armii Krajowej

Cena:

2 900 zł

Powierzchnia:

65.00 m2

Liczba pomieszczeń:

2

Cena za 1 m2:

45 zł

Własność:

Własność

Piętro / Pięter:

2 / 3

Winda:

Tak

Stan:

Bardzo dobry

Opiekun oferty

Janusz Tomczak

696 461 286

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty