Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH639527, Lokal gastronomiczny - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH639527

Lokal gastronomiczny - Sprzedaż

/n
/n
/n

WATERLANE ISLAND to luksusowy apartamentowiec zlokalizowany tuż nad brzegiem Motławy. Znajdzie się w nim prawie 100 apartamentów oraz lokale usługowe. Apartamenty zaprojektowano zarówno z myślą o funkcjach mieszkalnych, jak i hotelowych. Do dyspozycji mieszkańców i gości WATERLANE ISLAND będzie wypoczynkowa strefa SPA: basen z widokiem na rzekę, jacuzzi, sauna i siłownia. Funkcjonalne rozwiązania, takie jak np. całodobowa recepcja w lobby, zapewnią poczucie komfortu i bezpieczeństwa.
Oferowany lokal usługowy ma powierzchnię 109,4 m2. Jest lokalem narożnym, doskonale eksponowanym od strony ulicy. Nad witryną jest przewidziane miejsce na reklamę, a do lokalu przynależeć będzie taras, na którym można będzie postawić ogródek zewnętrzny. Lokal będzie w pełni przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej, a charakter budynku (apartamentowo-hotelowy) będzie dużym atutem przy tym rodzaju działalności.
Istnieje możliwość powiększenia lokalu poprzez połączenie go z lokalem sąsiednim o powierzchni 84,1 m2 i uzyskania łącznej powierzchni 193,5 m2.
Prezentowana cena jest ceną netto - należy doliczyć 23% VAT.
Termin realizacji - IV kwartał 2017 roku.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Lokal gastronomiczny - Sprzedaż
Gdańsk - Śródmieście, ul. Chmielna

Oferta na wyłączność

Cena:

1 102 400 zł

Powierzchnia:

109.40 m2

Liczba pomieszczeń:

1

Cena za 1 m2:

10 077 zł

Piętro / Pięter:

0 / 8

Rok budowy:

2017

Winda:

Nie

Stan:

Deweloperski

Opiekun oferty

Paweł Nowik

697 777 829

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty