Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH595413, Lokal handlowy, sklep - Wynajem

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH595413

Lokal handlowy, sklep - Wynajem

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

NOWA CENA!!!

Lokal handlowo-usługowy w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Sopocie. Lokal znajduje się na parterze w wyremontowanej kamienicy (remont elewacji w 2009 roku) przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Lokal ma bezpośrednie wejście z ulicy i położony jest naprzeciwko dworca PKP w pobliżu przystanek SKM oraz Urząd Miejski. Bardzo blisko do ulicy Monte Cassino oraz Alei Niepodległości. Istnieje możliwość prowadzenia każdej działalności i dostosowania oraz aranżacji pomieszczeń do własnych potrzeb. Dwa wejścia: jedno od ulicy Kościuszki drugie od zaplecza. Do użytku przyszłych najemców piwnica o powierzchni ok 30m2. Wysokość pomieszczeń to 3,2m. Ogrzewanie gazowe, piec dwu funkcyjny, klimatyzacja oraz alarm. Przed budynkiem płatny parking, dla najemców kilka miejsc naziemnych do wyłącznego korzystania z tyłu budynku. Czynsz najmu 10.500zł netto, wymagana kaucja. Lokal dostępny od zaraz.
 
  Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Lokal handlowy, sklep - Wynajem
Sopot - Centrum, ul. Tadeusza Kościuszki

Cena:

10 500 zł

Powierzchnia:

140.00 m2

Liczba pomieszczeń:

4

Cena za 1m2:

75 zł

Piętro / Pięter:

0 / 3

Winda:

Nie

Stan:

Bardzo dobry

Opiekun oferty

Kamila Bernad

690 857 700

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty