Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH267593, Lokal użytkowy - Wynajem

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH267593

Lokal użytkowy - Wynajem

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 43,70m2. Pomieszczenie jest w stanie deweloperskim, położone na 1 piętrze, trzykondygnacyjnego biurowca. Lokal zlokalizowany jest przy jednej z głównych ulic Gdyni - Alei Zwycięstwa w prestiżowej inwestycji "Nowe Orłowo".

Do lokalu doprowadzone są wszystkie instalacje, podłoga niepylna, stolarka aluminiowa, możliwość instalacji klimatyzacji, alarmu, systemu przeciw pożarowego oraz wynajęcia miejsca parkingowego w hali. Łazienki wspólne na piętrze dla 5 biur. Atutami lokalu są: lokalizacja, witryna, winda osobowa, alarm, monitoring, kamery, kontrola dostępu, recepcja, ochrona, internet.

Preferowane przeznaczenie biuro. Możliwość całkowitej adaptacji lokalu na potrzeby najemcy oraz wykonania małego zaplecza socjalnego. Koszt i rozliczenie wykończenia do negocjacji.

Miesięczny czynsz najmu 3000PLN netto/m-c. Opłaty około 700PLN netto/m-c.
Opłaty miesięczne obejmują: zaliczkę na pokrycie kosztów utrzymania nieruchomości wspólnej - administracja i konserwacja budynku, utrzymanie czystości części wspólnych w budynku i terenów zewnętrznych, monitoring i ochronę, wywóz nieczystości, ogrzewanie części wspólnych, ubezpieczenie nieruchomości, zaliczkę na wodę i kanalizację, energię cieplną i fundusz remontowy. Rozliczenie finansowe pobieranej zaliczki w stosunku do rzeczywistych poniesionych kosztów następuje raz w roku.Dodatkowo płatny prąd wg zużycia. Miejsce w hali garażowej 130PLN netto/m-c. 

Lokal dostępny od zaraz.

Zapraszam do oglądania i negocjacji po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Lokal użytkowy - Wynajem
Gdynia - Orłowo, ul. Zwycięstwa

Cena:

3 000 zł

Powierzchnia:

43.70 m2

Liczba pomieszczeń:

1

Cena za 1 m2:

69 zł

Piętro / Pięter:

1 / 3

Rok budowy:

2015

Winda:

Tak

Stan:

Deweloperski

Opiekun oferty

Justyna Pogodzińska

733 004 109

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty