Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH551141, Magazyn - Wynajem

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH551141

Magazyn - Wynajem

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Nieruchomość położona w miejscowości Rajkowy koło Pelplina i w odległości 7 km od Tczewa. Usytuowana jest między ważnymi arteriami drogowymi, w odległości ok. 5 km od drogi krajowej nr 91, 4 km od wjazdu na autostradę A1. Nieruchomość położona między zabudową produkcyjno-magazynową a polami. Kompleks budynków z 8 pomieszczeniami o łącznej powierzchni użytkowej  4 404 ,35 m2. Nieruchomość położona na trzech sąsiadujących ze sobą działkach o łącznej powierzchni 15 196 m2 z dobrym dojazdem. Działki uzbrojone w energię elektryczną, sieć wodociągową i kanalizację. Umieszczone budynki posiadają różne metraże wahające od 30 m2 do 803 m2. Można wyróżnić obiekty: biurowe, produkcyjne, produkcyjno-magazynowe oraz budynek ochrony. W jednym z budynków znajduje się zaplecze sanitarno-socjalne dla pracowników, w którym jest szatnia, jadalnia, prysznice i toalety. Nieruchomości parterowe, niepodpiwniczone, konstrukcje szkieletowe, słupy murowane z cegły silikonowej. Dachy konstrukcji stalowej pokryte blachą trapezową, posadzki żelbetowe. Rośnie zapotrzebowanie na obiekty, w których można prowadzić działalność gospodarczą o szerokim aspekcie wykorzystania.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Magazyn - Wynajem
Pelplin, ul. Sambora

Cena:

4 000 zł

Powierzchnia:

4685.70 m2

Liczba pomieszczeń:

8

Cena za 1 m2:

1 zł

Winda:

Nie

Opiekun oferty

Kamil Topór

883 374 235

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty