Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH430349, Mieszkanie - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH430349

Mieszkanie - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane w inwestycji Apartamenty Nowy Świat w Gdańsku Osowej. Składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Do mieszkania przylega duży, słoneczny taras o powierzchni 15 m2 oraz ogród o powierzchni 77 m2. Mieszkanie oferowane w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość dokupienia zewnętrznego miejsca postojowego w cenie 12.300 PLN brutto.
Gotowe do odbioru.
Apartamenty Nowy Świat to niekonwencjonalny zespół trzech domów, a w każdym tylko po 4 apartamenty, zlokalizowany przy ulicy Koziorożca w Gdańsku Osowej. Nowoczesna elewacja, przeszklone tarasy i balkony, słoneczne mieszkania o dużej powierzchni to niewątpliwe zalety tej inwestycji. Aranżacje apartamentów pozwalają swobodnie kształtować przestrzeń mieszkalną, pozwalając indywidualnie zaprojektować swoje wnętrze.
Niemal każde mieszkanie będzie posiadało własny ogródek, a dla wszystkich mieszkańców przewidziany jest wspólny teren do mini rekreacji, z którego korzystać mogą zarówno dorośli, jak i dzieci. Całość ogrodzona, z miejscami postojowymi wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Mieszkanie - Sprzedaż
Gdańsk - Osowa, ul. Koziorożca

Cena:

337 000 zł

Powierzchnia:

48.94 m2

Ilość pokoi:

2

Cena za 1m2:

6 886 zł

Piętro / Pięter:

0 / 2

Rok budowy:

2017

Balkon:

Taras

Garaż:

1 miejsce parkingowe

Ogródek:

Tak

Winda:

Nie

Stan:

Deweloperski

Opiekun oferty

Paweł Nowik

697 777 829

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty