Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH972239, Mieszkanie - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH972239

Mieszkanie - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Cicha i kameralna  okolica Wrzeszcza. Bardzo dobra infrastruktura: przystanek autobusowy w odległości 30m. 3 linie autobusowe, blisko PKP, Politechnika Gdańska, przedszkola, CH Manhattan.
Kamienica  z 1924 r. jest zamieszkiwana przez 4 rodzinny, gdzie w każdej klatce jest 2 właścicieli. Mieszkania stanowią odrębną własność prywatną, reszta to część wspólna o określonym w akcie notarialnym charakterze użytkowania. W roku 2011 przeprowadzono remont elewacji i ocieplenie. Wiosną 2012r powstał nowy dach (ciesielka + nowa wysokiej klasy ceramiczna karpiówka) na całości budynku zostały wymienione wszystkie rynny i rury spustowe. Latem 2013r zostały odmalowane niektóre pokoje i łazienka a także odnowiona stolarka okienna werandy. Instalacja alarmowa w domu i garażu. Ogrzewanie miejskie. Gaz, woda, telefon stacjonarny, TV kablowa, internet WIFI.
Mieszkanie składa się z dużego przedpokoju (hallu), 3 dużych pokoi po 25m2 każdy, wielkiej kuchni (20m2), dużej łazienki oraz małego pokoju stanowiącego sypialnię (12m2). Od strony ogrodu znajduje się piękna, duża weranda (20m2) stanowiąca przez większą część roku dodatkowy salon. Jest z niej bezpośrednie wyjście do ogrodu. W pokojach i garderobie dębowy lakierowany parkiet, kuchnia, przedpokój i łazienka w terakocie. Weranda i jeden pokój deski modrzewiowe, lakierowane. W skład nieruchomości wchodzi także piwnica 50m2 (2 pomieszczenia własne + 1 wspólna pralnia), duży, wolnostojący garaż z kanałem (40m2) i prądem 3 fazowym (do przebudowy lub wyburzenia), 2 ogrody, jeden od frontu (niewielki) i drugi za domem (duży) ze skarpą, trawnikiem i mini parkiem. Niskie koszty utrzymania.

 
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Mieszkanie - Sprzedaż
Gdańsk - Wrzeszcz, ul. Jana Sobieskiego

Cena:

688 900 zł

Powierzchnia:

137.00 m2

Ilość pokoi:

5

Cena za 1 m2:

5 028 zł

Własność:

Własność

Piętro / Pięter:

0 / 1

Rok budowy:

1924

Balkon:

Brak

Garaż:

Brak

Ogrzewanie:

Co Miejskie

Ogródek:

Nie

Winda:

Nie

Piwnica:

Tak

Stan:

Bardzo dobry

Opiekun oferty

Monika Bondarczyk

735 001 199

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty