Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH657290, Mieszkanie - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH657290

Mieszkanie - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n

Budynek znajduje się przy jednej z głównych ulic Gdyni - ul. Morskiej. W pobliżu są przystanki komunikacji miejskiej, przystanek SKM oraz wjazd na Obwodnicę Trójmiasta (poprzez Estakadę Kwiatkowskiego). Dodatkowo, w odległości ok. 200 m, jest supermarket.

Mieszkanie posiada obecnie jeden pokój, natomiast jest możliwość rozdzielenia go na dwa pomieszczenia. Oprócz tego jest bardzo praktycznie urządzona garderoba oraz łazienka. Stan techniczny - idealny. Cechą wyróżniającą lokal jest bardzo duże okno, na całej długości ściany. Dzięki temu mamy piękny widok na stocznię oraz port i ulicę Morską.

Lokal może być także przeznaczony na działalność gospodarczą. Ze względu na bardzo dobre skomunikowanie oraz miejsca parkingowe pod budynkiem potencjalni klienci nie będą mieli problemów z dojazdem. Do mieszkania przynależy także miejsce postojowe naziemne.

Zapraszam na prezentacje.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Mieszkanie - Sprzedaż
Gdynia - Grabówek, ul. Morska

Cena:

275 000 zł

Powierzchnia:

38.00 m2

Ilość pokoi:

1

Cena za 1 m2:

7 237 zł

Piętro / Pięter:

3 / 4

Rok budowy:

2010

Balkon:

Brak

Garaż:

1 miejsce parkingowe

Winda:

Tak

Opiekun oferty

Marcin Szymczak

733984750

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty