Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH852526, Mieszkanie - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH852526

Mieszkanie - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Pięknie urządzony, trzypokojowy apartament z widokiem na las. Budynek składa się tylko z jednego mieszkania na piętrze. Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 104m2 składa się z salonu z kuchnią i jadalnią, głównej sypialni z łazienką oraz garderobą, dodatkową, mniejszą sypialnią, dodatkowej łazienki oraz pięknego, słonecznego balkonu o powierzchni ok. 13m2. Przytulna i obszerna sypialnia główna posiada własną, funkcjonalną garderobę oraz luksusową łazienkę z ogromną wanną. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni ok. 6m2 oraz miejsce postojowe w hali garażowej, w którym zmieszczą się nawet dwa samochody. Wnętrze pierwotnie czteropokojowe, a funkcję tę łatwo można przywrócić.
Mały Kack to malownicza dzielnica Gdyni rozciągająca się wzdłuż doliny rzeki Kaczej oraz na wzgórzach morenowych leżących nieopodal granicy z Sopotem. To tu, przy ulicy Leśnej, znajduje się kameralne, zamknięte osiedle z 2005 roku. Za oknami mieszkania rozciąga się widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Mieszkanie - Sprzedaż
Gdynia - Mały Kack, ul. Leśna

Cena:

969 000 zł

Powierzchnia:

104.00 m2

Ilość pokoi:

3

Cena za 1 m2:

9 317 zł

Piętro / Pięter:

1 / 2

Rok budowy:

2005

Balkon:

Brak

Garaż:

2 miejsca parkingowe

Winda:

Nie

Piwnica:

Tak

Opiekun oferty

Monika Bondarczyk

735 001 199

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty