Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH835384, Mieszkanie - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH835384

Mieszkanie - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Elegancki, luksusowy apartament, usytuowany w Gdyni Orłowo, w kameralnej i wyjątkowo prestiżowej lokalizacji. Nowocześnie zaprojektowany apartamentowiec, z ciekawymi rozwiązaniami w postaci pionowych przesuwanych okiennic, które nadają lekkości bryle budynku oraz południowego charakteru. Wrażenie potęguje całkowicie przeszkolna klatka schodowa z panoramiczną windą. Budynek otoczony przepięknym ogrodem zaprojektowanym przez architekta zieleni, a do dyspozycji mieszkańców pozostaje strefa wypoczynku z saunami: suchą i parową. 
Apartament o powierzchni 138 m2 składający  się z dwóch poziomów. Na dolnym poziomie znajduje się przestronna kuchnia połączona z jadalnią i salonem,sypialnia, garderoba i pokój dziecięcy. Na górnym poziomie znajduje się sypialnia. Wielkim atutem aparatmentu jest przepiękny taras, z którego podziwiać można panoramę Gdyni oraz zatokę. We wnętrzu apartamentu dominuje przestrzeń i operujące o każdej porze dnia naturalne światło. W każdym detalu wyposażenia i aranżacji tego wnętrza można dostrzec kreatywność w zestawianiu form, barw i faktur. Całośc sprawia, że oferta jest perełką wśród gdyńskich nieruchomości, przeznaczoną dla bardzo wymagającego klienta.
do mieszkania przynależą 2 miejsca w hali garażowej oraz komórkę lokatorską.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Mieszkanie - Sprzedaż
Gdynia - Orłowo, ul. Miernicza

Cena:

1 920 000 zł

Powierzchnia:

138.00 m2

Ilość pokoi:

3

Cena za 1 m2:

13 913 zł

Własność:

Własność

Balkon:

Balkon

Garaż:

2 miejsca w hali garażowej

Winda:

Tak

Stan:

Wysoki standard

Opiekun oferty

Justyna Pogodzińska

733 004 109

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty