Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH785137, Mieszkanie - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH785137

Mieszkanie - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Trzypokojowy apartament z widokiem na morze, usytuowany w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Trójmiasta. Liczący 29 pięter apartamentowiec Sea Towers to miejsce dla osób, które mają szczęście codziennie zasypiać i budzić się z widokiem na morze. Całodobowy monitoring wraz z recepcją to gwarancja zarówno bezpieczeństwa jak i komfortu. Na 32 piętrze wieżowca (wieża A) znajduje się sala klubowa z panoramicznym widokiem na zatokę, oddana do wyłącznego użytku mieszkańców, która idelanie nadaje się do organizacji zarówno spotkań towarzyskich jak i biznesowych. Apartamentowiec świetnie zlokalizowany w samym sercu Gdyni, tuż przy skwerze Kościuszki, gdzie od pobliskiej plaży dzieli nas jedynie pięciominutowy spacer, a droga do obwodnicy Trójmiasta to 4km. Mieszkanie trzypokojowe, przestronny, z balkonem i oknami wychodzącymi na trzy strony świata. Salon połączony z kuchnią, wyposażony w dobrej jakości sprzęt. Idealny ciąg komunikacyjny pomiędzy sypialnią, a łazienką. Do mieszkania przynależy również jedno miejsce postojowe w hali garażowej oraz duże pomieszczenie gospodarcze w cenie 50 tys.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Mieszkanie - Sprzedaż
Gdynia - Śródmieście, ul. A. Hryniewickiego

Cena:

1 550 000 zł

Powierzchnia:

85.00 m2

Ilość pokoi:

3

Cena za 1 m2:

18 235 zł

Piętro / Pięter:

10 / 29

Rok budowy:

2009

Balkon:

Balkon

Garaż:

Tak

Winda:

Tak

Opiekun oferty

Monika Bondarczyk

735 001 199

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty