Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH865246, Mieszkanie - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH865246

Mieszkanie - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n

Słoneczny trzypokojowy apartament położony na czwartym piętrze w kameralnym budynku. Pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym (24,8 m2), sypialnia (11,1 m2), łazienka (4,1 m2) oraz przedpokój (8,0 m2). Usytuowanie aneksu kuchennego w mieszkaniu umożliwia wydzielenie kuchni. Do mieszkania przynależy poddasze użytkowe do własnej aranżacji (20,3 m2) wraz z osobną toaletą (1,2 m2). Apartament na obu poziomach posiada słoneczne balkony (6,7m2, 6,4 m2).


Zaciszne, dobrze funkcjonujące osiedle w Kowalach, tuż przy granicy z Gdańskiem. Niepowtarzalny klimat tworzony przez kameralną zabudowę, panującą ciszę i spokój jak i otaczające tereny zielone. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby na minimalnej powierzchni zapewnić wszystkie wymagane parametry wielkościowe ze zróżnicowanym układem funkcjonalnym. W większości lokali zaprojektowane pokoje dzienne z aneksami kuchennymi posiadają możliwości podziału i uzyskania samodzielnej kuchni z oknem. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub tarasy.


Inwestycja zlokalizowana w odległości 7 km od centrum Gdańska oraz około 1 km od obwodnicy Trójmiasta. Osiedle posiada doskonale funkcjonującą społeczność z licznymi sklepikami i punktami usługowymi. Ponadto znajduje się tu również handlowo-usługowe Centrum Kowale, w którym dla wygody okolicznych mieszkańców dostępne są niezbędne usługi, liczne punkty gastronomiczne oraz specjalistyczna przychodnia.


Mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru. 
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Mieszkanie - Sprzedaż
Kowale, ul. Apollina

Cena:

346 761 zł

Powierzchnia:

69.50 m2

Ilość pokoi:

3

Cena za 1m2:

4 989 zł

Własność:

Własność

Piętro / Pięter:

4 / 4

Rok budowy:

2016

Balkon:

Balkon

Garaż:

Brak

Ogrzewanie:

Gazowe

Winda:

Nie

Stan:

Deweloperski

Opiekun oferty

Joanna Kozłowska

728 806 476

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty