Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH137199, Mieszkanie - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH137199

Mieszkanie - Sprzedaż

/n
/n

Nowa, atrakcyjna inwestycja zlokalizowana w Rumi, idealna dla młodych małżeństw z dziećmi. Dobrze skomunikowana z Gdynią. W bliskiej odległości pełna infrastruktura usługowo - handlowa, placówki edukacyjne, oraz tereny rekreacyjne.

Osiedle zamknięte, monitorowane z bramami na pilota. W centralnej części inwestycji Patio z zagospodarowanymi terenami zielonymi, z placem zabaw dla najmłodszych. Pod budynkiem hala garażowa (miejsce postojowe w cenie od 18 000 PLN do 37 000 PLN)

W inwestycji dostępne są lokale mieszkaniowe o powierzchniach od 48mkw do 90m kw, 2-4 pokojowe. Nieruchomości o funkcjonalnych rozkładach pomieszczeń, każde z nich posiada balkon lub ogródek.

Nieruchomość o łącznej powierzchni 79,30m kw, na którą składają się 3 pokoje, oddzielna kuchnia oraz łazienka. Z pokoju dziennego wyjście do ogródka.

Mieszkania w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru w październiku 2017r. W ofercie są dostępne również mieszkania o innym metrażu.

Zapraszam do kontaktu.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Mieszkanie - Sprzedaż
Rumia, ul.

Cena:

382 728 zł

Powierzchnia:

79.30 m2

Ilość pokoi:

3

Cena za 1 m2:

4 826 zł

Własność:

Własność

Piętro / Pięter:

0 / 4

Rok budowy:

2015

Balkon:

Brak

Garaż:

1 miejsce parkingowe

Ogrzewanie:

Co Miejskie

Ogródek:

Tak

Winda:

Tak

Stan:

Deweloperski

Opiekun oferty

Katarzyna Kostyszyn

733 216 788

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty