Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH289928, Mieszkanie - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH289928

Mieszkanie - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n

Sopot.Cube to trzypiętrowy obiekt, w którym znajdować się będą 43 w pełni wyposażone mikroapartamenty z łazienkami i aneksami kuchennymi przeznaczone dla dwóch osób oraz m.in. lobby z portiernią, halę garażową, pralnię, strefę wspólną, fitness. Oferowane apartamenty mają powierzchnię od 20 do 24 m2. W sezonie letnim będą służyć jako pokoje hotelowe, a w roku akademickim jako prywatne akademiki. Inwestycja została pomyślana tak, aby zapewnić komfort i wygodę obu grupom najemców.
Budynek zlokalizowany będzie blisko głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, niedaleko od Wydziałów Ekonomicznego oraz Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Do centrum Sopotu, mola i sopockiej plaży dojść można w czasie krótkiego spaceru. Zaletą jest także niewielka odległość od przystanku SKM Sopot.
Prezentowana cena jest ceną netto (dotyczy w pełni wyposażonego apartamentu). Apartament sprzedawany jest jako lokal usługowy z 23% stawką VAT.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Mieszkanie - Sprzedaż
Sopot - Centrum, ul. Poznańska

Oferta na wyłączność

Cena:

338 500 zł

Powierzchnia:

24.10 m2

Ilość pokoi:

1

Cena za 1m2:

14 046 zł

Własność:

Własność

Piętro / Pięter:

2 / 3

Rok budowy:

2019

Balkon:

Brak

Garaż:

Brak

Winda:

Nie

Stan:

Wysoki standard

Opiekun oferty

Paweł Nowik

697 777 829

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty