Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH115322, Mieszkanie - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH115322

Mieszkanie - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Idealna OFERTA INWESTYCYJNA!!! Na sprzedaż zespół apartamentów zlokalizowany w Sopocie przy ul. Władysława Łokietka, na prestiżowym osiedlu PARKUR. W skład grupy nieruchomości o łącznej powierzchni 115,4 m2 wchodzą 3 niezależne lokale mieszkalne o metrażach 39,7 m2, 39,9 m2 i 35,8 m2, każde z odrębną księga wieczystą. Mieszkania w pełni wykończone i wyposażone, pracujące od kilku lat w trybie wynajmu krótkoterminowego oraz tradycyjnego, gotowe do dalszego wynajmu, z obłożonym kalendarzem rezerwacyjnym. Dwa większe składają się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni i łazianki, mniejszy lokal to ustawna kawalerka. Nieruchomości usytuowane są na piętrach (dwa lokale), posiadają TARAS lub BALKON, jeden z lokali znajduje się parterze i posiada OGRÓDEK. Wraz z mieszkaniami w pakiecie znajdują się 3 MIEJSCA POSTOJOWE w hali garażowej oraz piwnica o powierzchni 3 m2. Decyzją właściciela sprzedawane są wyłącznie wszystkie trzy jednostki razem, pomimo ich formalnej rozdzielności.

Kameralna, spokojna i bogata w tereny zielone okolica bardzo dobrze skomunikowana z całym Trójmiastem. W pobliżu stacja SKM oraz przystanki autobusowe. Osiedle Sopocki Parkur klimatem nawiązuje do kamieniczek sopockich, oferuje wysoki standard części wspólnych: fitness, sauny, portiernię, plac zabaw, eleganckie klatki schodowe. Położenie osiedla zapewnia mieszkańcom dogodny dostęp do ciągów komunikacyjnych, a jednocześnie umożliwia korzystanie z wypoczynkowych walorów kurortu - do brzegu morza i piaszczystej plaży zaledwie 800 m. Charakter oraz otoczenie osiedla Sopocki Parkur sprawiają, że jest to miejsce niezwykłe i wyjątkowe.

Aktualnie mieszkania zarządzane przez profesjonalnego operatora w trybie krótkoterminowym oraz mieszanym. Nieruchomość stanowi doskonałą inwestycję kapitału ze stopą zwrotu ok 6-7%. Polecam i zapraszam na prezentacje.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Mieszkanie - Sprzedaż
Sopot - Wyścigi, ul. Władysława Łokietka

Cena:

1 690 000 zł

Powierzchnia:

115.40 m2

Ilość pokoi:

5

Cena za 1 m2:

14 645 zł

Własność:

Własność

Piętro / Pięter:

0 / 3

Rok budowy:

2007

Balkon:

Brak

Garaż:

3 miejsca w hali garażowej

Ogródek:

Tak

Winda:

Tak

Piwnica:

Tak

Stan:

Dobry

Opiekun oferty

Janusz Tomczak

696 461 286

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty