Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH163648, Mieszkanie - Wynajem

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH163648

Mieszkanie - Wynajem

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Ładne, przytulne mieszkanie z ogródkiem, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Trójmiasta, Nadmorski Dwór. Kameralne osiedle Invest Komfortu, zlokalizowane na terenie sosnowego lasu, w odległości 300 metrów od plaży i promenady, łączącej Gdańsk z Sopotem. Na doskonale zagospodarowanym i całodobowo strzeżonym terenie znajduje się również klub fitness oraz kort tenisowy do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Teren osiedla wypełniają alejki, rozlokowane wśród ładnie zagospodarowanej przestrzeni zielonej z taflami wodnymi.
Mieszkanie posiada dwa ciekawie zaaranżowane pokoje wraz z dużym tarasem, wychodzącym na kameralny ogródek o wielkości 250m2, odgrodzony ścianą starodrzewia. Do mieszkania przynależy również miejsce postojowe w hali garażowej oraz pomieszczenie gospodarcze wliczone w cenę. Mieszkanie idealne dla osób doceniających wyjątkowość tej nadmorskiej lokalizacji.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Mieszkanie - Wynajem
Gdańsk - Brzeźno, ul. Nadmorski Dwór

Cena:

3 090 zł

Powierzchnia:

54.00 m2

Ilość pokoi:

2

Cena za 1 m2:

57 zł

Piętro / Pięter:

0 / 3

Rok budowy:

2015

Balkon:

Taras

Garaż:

Tak

Ogródek:

Tak

Winda:

Nie

Stan:

Bardzo dobry

Opiekun oferty

Monika Bondarczyk

735 001 199

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty