Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH124064, Mieszkanie - Wynajem

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH124064

Mieszkanie - Wynajem

/n
/n
/n
/n
/n
/n

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Redłowo, w budynku "Redłowska Kaskada". Lokalizacja charakteryzuje się bardzo dobrym skomunikowaniem ze ścisłym centrum Gdyni. Dojazd do ulicy Świętojańskiej lub Bulwaru Nadmorskiego zajmuje jedynie kilka minut. Z pobliskiego przystanku ZKM (ok. 200m) lub SKM (ok.600m) bezproblemowo można dotrzeć w każdy zakątek Trójmiasta. Pełne zaplecze handlowo-usługowe (w tym siłownia i kino) zapewnia między innymi Centrum Handlowe Riviera. Dla rodzin z dziećmi istotną informacją jest także bliskość placówek szkolnych każdego poziomu.

Mieszkanie jest na ósmym, ostatnim piętrze. Zapewnia to piękne widoki, np. z balkonu możemy podziwiać panoramę Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Posiada 3 pokoje, przestronną łazienkę, garderobę oraz kuchnię. Dla mieszkańców budynku dostępne jest patio oraz place zabaw dla dzieci. Praktyczny rozkład, funkcjonalność oraz bardzo dobra lokalizacja sprawiają, że mieszkanie jest idealną propozycją zarówno dla rodzin jak i pracowników lub studentów.

Zapraszam na prezentacje.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Mieszkanie - Wynajem
Gdynia - Redłowo, ul. Legionów

Cena:

1 800 zł

Powierzchnia:

82.00 m2

Ilość pokoi:

3

Cena za 1 m2:

22 zł

Piętro / Pięter:

8 / 8

Rok budowy:

2006

Balkon:

Balkon

Garaż:

Brak

Ogrzewanie:

Co Miejskie

Winda:

Tak

Opiekun oferty

Marcin Szymczak

733984750

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty