Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH222793, Mieszkanie - Wynajem

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH222793

Mieszkanie - Wynajem

/n
/n
/n
/n
/n

Dobrze zlokalizowane mieszkanie w centrum Gdyni. Bezproblemowy dojazd zapewniają pojazdy komunikacji miejskiej z przystanku oddalonego o ok. 200 m2. Zmotoryzowani najemcy mogą natomiast korzystać z miejsc parkingowych, tuż przy kamienicy.

Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi oraz kuchni i łazienki. Każde pomieszczenie jest wyposażone i gotowe do wprowadzenia się. Metraż 70m2 zapewnia dużą przestrzeń i możliwości aranżacji. Dla mieszkańców kamienicy dostępny jest ogród. Mieszkanie idealnie nadaje się dla pracowników. Inną opcją jest możliwość prowadzenia działalności gospodarczej, gdyż lokal znajduje się na parterze i jest dobrze dostępny dla potencjalnych klientów.

W pobliżu znajduje się wiele atrakcji, które pozwolą miło spędzać wolny czas. Skwer Kościuszki to jedynie kilka minut spaceru. Podobnie jak ulica Świętojańska - najbardziej znana, reprezentacyjna ulica Gdyni. Zapełniona wieloma klimatycznymi lokalami, restauracjami pozwalającymi zaspokoić różne gusta. Następnie można wybrać się na spacer na pobliski Bulwar Nadmorski i podziwiać Zatokę Gdańską, relaksować się pośród szumu fal.


Zapraszam na prezentacje.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Mieszkanie - Wynajem
Gdynia - Śródmieście, ul. Stefana Żeromskiego

Cena:

2 500 zł

Powierzchnia:

70.00 m2

Ilość pokoi:

3

Cena za 1 m2:

36 zł

Piętro / Pięter:

0 / 3

Balkon:

Brak

Garaż:

Brak

Ogrzewanie:

Gazowe

Ogródek:

Tak

Winda:

Nie

Opiekun oferty

Marcin Szymczak

733984750

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty