Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH958428, Mieszkanie - Wynajem

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH958428

Mieszkanie - Wynajem

/n
/n
/n

Nieruchomość znajduje się na prestiżowej, głównej ulicy Gdyni - Świętojańskiej. Dla rodzin z dziećmi z pewnością istotną informacją jest bliskość placówek szkolnych każdego poziomu, także przedszkola i żłobka. W pobliżu jest przystanek komunikacji miejskiej. Zmotoryzowani mogą parkować na ogólnodostępnych miejscach wzdłuż jezdni lub na podwórzu. Do przystanku SKM jest ok. 500 metrów.

Oferowane mieszkanie jest bardzo przestronne, składa się z 3 pokojów. Jeden z nich posiada balkon. Pozostałe mają okna skierowane na ulicę Świętojańską. Niedawno wymieniane były instalacje. Dla najemców dostępna jest również kuchnia oraz łazienka wraz z WC. Mieszkanie posiada swój charakterystyczny klimat, między innymi dzięki wysokim stropom, typowym dla kamienic.

W wolnym czasie można odwiedzić jedną z licznych pobliskich kawiarni i restauracji. Są bardzo zróżnicowane i potrafią zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Osoby prowadzące aktywny tryb życia z pewnością docenią bliskość morza i bulwaru nadmorskiego, gdzie można uprawiać jogging, jeździć na rowerze lub po prostu spacerować. Dodatkowo pobliskie centrum handlowe zapewnia takie atrakcje jak np. kino lub klub fitness. Każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.

Zapraszam na prezentacje.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Mieszkanie - Wynajem
Gdynia - Śródmieście, ul. Świętojańska

Cena:

4 500 zł

Powierzchnia:

102.35 m2

Ilość pokoi:

3

Cena za 1 m2:

44 zł

Piętro / Pięter:

2 / 4

Balkon:

Balkon

Garaż:

1 miejsce parkingowe

Winda:

Nie

Opiekun oferty

Marcin Szymczak

733984750

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty