Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH995576, Obiekt - Wynajem

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH995576

Obiekt - Wynajem

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Lokal przy skrzyżowaniu ulicy Orłowskiej i Al. Zwycięstwa. Jej lokalizacja pozwala na szybki dojazd zarówno do centrum Gdyni, jak i Sopotu. Wszelkie udogodnienia jak poczta, restauracje, stacja kolejki miejskiej, przystanek autobusowy, banki, centrum handlowe KLIF, czy plaża znajdują się niedalekim odstępie. Nowoczesność nieruchomości przekłada się również na jej funkcjonalność: Lokal wyposażony w aluminiowe okna, system alarmowy, system przeciwpożarowy, klimatyzację, ogrzewanie, videofon połączony z recepcją, łącza internetowe, telefoniczne i telewizyjne, instalacje wodną i kanalizacyjną dla potrzeb aneksu kuchennego. Na każdym piętrze dwie ogólnodostępne toalety. Wydzielone zostało również pomieszczenie biurowe z aneksem kuchennym. Do lokalu przypisane są 2 miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Cichobieżna winda obsługuje hale garażową oraz wszystkie piętra budynku.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Obiekt - Wynajem
Gdynia - Orłowo, ul. Zwycięstwa

Cena:

4 225 zł

Powierzchnia:

65.00 m2

Liczba pomieszczeń:

2

Cena za 1 m2:

65 zł

Piętro / Pięter:

2 / 3

Rok budowy:

2013

Winda:

Nie

Opiekun oferty

Monika Bondarczyk

735 001 199

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty