Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH298122, Obiekt - Wynajem

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH298122

Obiekt - Wynajem

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

W pełni wyposażony lokal biurowy zlokalizowany w samym Śródmieściu Gdyni przy ul. Jana z Kolna. Powierzchnia lokalu wynosi 170m2 i znajduje się na 1 piętrze 3 kondygnacyjnego budynku. Składa się z trzech niezależnych pokoi - jeden pokój pełni funkcję sali konferencyjnej, oddzielnej kuchni z częścią jadalnianą i dwóch toalet. Koszt wynajmu wynosi 11 euro/m2. W opłatę wliczone są wszystkie media - prąd, ogrzewanie, czynsz do administratora, 4 miejsca parkingowe na zamkniętej posesji bezpośrednio przed budynkiem. Lokal w pełni wyposażony (w tym: biurka, krzesła, szafki i półki). Polecam i zapraszam na prezentację. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się przystanek autobusowy z którego odjeżdżają autobusy w kierunku Gdyni Orłowa i Rumi. Do przystanku SKM Gdynia Główna dojdziemy pieszo w około 5min. Idealne miejsce na działalność biurową. Lokal dostępny od zaraz. Polecam i zapraszam na prezentację.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Obiekt - Wynajem
Gdynia - Śródmieście, ul. Jana z Kolna

Cena:

8 050 zł

Powierzchnia:

170.18 m2

Liczba pomieszczeń:

3

Cena za 1m2:

47 zł

Własność:

Własność

Piętro / Pięter:

1 / 3

Winda:

Nie

Stan:

Bardzo dobry

Opiekun oferty

Ada Masłyk

662 025 974

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty