english |
polskiMieszkania w Gdańsku na rynku pierwotnym

 
  Gdańsk Śródmieście, WaterLane
WaterLane to nowoczesny sześciokondygnacyjny apartamentowiec, w którym mieści się ponad 100 apartamentów. To jedyny budynek w Trójmieście zlokalizowany tak blisko gdańskiego portu jachtowego.
  Gdańsk Śródmieście, Chmielna
Nowoczesna architektura na malowniczej Wyspie Spichrzów położona wzdłuż Motławy. Zespół trzech budynków idealny dla lubiących bliskość nurtu wydarzeń jak i ceniących spokój.
  Gdańsk Śródmieście, Toruńska
W samym sercu Gdańska, przy ulicy Toruńskiej, na działce wzdłuż Nowej Motławy powstaje reprezentacyjny kompleks, składający się z trzech budynków wielorodzinnych z usługami nieuciążliwymi w parterze i z podziemną halą garażową.
  Gdańsk Śródmieście, Pohulanka
Na malowniczym wzgórzu w centrum Gdańska, powstaje kompleks trzech budynków wielorodzinnych. Nowoczesna architektura w połączeniu z intensywną zielenią otoczenia stworzy idealne miejsce do zamieszkania.
  Gdańsk Śródmieście, Wałowa
Nowoczesne osiedle nad brzegiem Motławy w rejonie ul. Wałowej i Starej Stoczni w Gdańsku. Zaprojektowane tak, by wyeksponować walory położenia nad brzegiem rzeki.
  Gdańsk Aniołki, Focha
Inwestycja wyróżnia się prostą, nowoczesną architekturą oraz przemyślaną koncepcją urbanistyczną. Jasne elewacje budynków wykonane między innymi z piaskowca podkreślają elegancję i prestiż inwestycji.
  Gdańsk Morena, Myśliwska (2)
Osiedle wyróżnia charakterystyczna architektura budynków znajdujących się w strefie wjazdu na osiedle.
  Gdańsk Morena, Magellana Ferdynanda
Budynki o nowoczesnej, eleganckiej architekturze w połączeniu z wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi harmonijnie wpisują się charakterem w sąsiedztwo pobliskiego osiedla Morena.
  Gdańsk Wrzeszcz, Jaśkowa Dolina
Kameralna, harmonijnie wkomponowana w naturalne piękno lasu inwestycja usytuowana w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. Zamknięty architektonicznie zespół trzech, jednoklatkowych, trzypiętrowych budynków.
  Gdańsk Wrzeszcz, Kilińskiego Jana
Prestiżowa inwestycja, która będzie zrealizowana na w historycznej części Wrzeszcza. Powstanie tam kompleks budynków usługowo - handlowo - biurowych i mieszkalnych.
  Gdańsk Oliwa, Krzywoustego
Osiedle składające się z ośmiu budynków usytuowanych w Gdańsku Oliwie przy ulicy Krzywoustego, liczące ponad 280 lokali mieszkalnych. Inwestycja z dostępem do rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej.
  Gdańsk Oliwa, Maurycego Beniowskiego
Nowoczesny kompleks mieszkaniowy na pograniczu dwóch popularnych dzielnic Gdańska - Oliwy i Przymorza. Trzy cztero- i pięciokondygnacyjne budynki o niebanalnej architekturze, w których zaplanowano łącznie 84 apartamenty o powierzchni od 28 m2 do 131m2. Proste bryły budynków przełamane zostaną przez fragmenty okładzin imitujących stal kortenowską.
  Gdańsk Przymorze, Lęborska
Ciekawa i nowoczesna architektura budynków, doświetlenie mieszkań i przede wszystkim doskonała lokalizacja w centrum tętniącej życiem dzielnicy Gdańsk Oliwa. Mieszkania o ciekawym układzie architektonicznym i dogodnym rozplanowaniu.
  Gdańsk Jelitkowo, Wypoczynkowa
Inwestycja charakteryzuje się wyjątkowym klimatem: cisza, doskonale utrzymana, parkowa zieleń, oczka wodne, a nade wszystko - o kilka kroków od domu morze po horyzont.
  Gdańsk Brzeźno, Nadmorski Dwór
Wyjątkowa inwestycja na trójmiejskim rynku nieruchomości usytuowana przy ulicy Czarny Dwór na terenie o powierzchni ponad 4 hektarów.
  Gdańsk Zaspa, Jana Pawła II
Inwestycja składa się z zespołu czterech budynków wielorodzinnych wyposażonych na parterze w funkcje handlowo-usługowe.
  Gdańsk Zaspa, Startowa
Budynek mieszkalny, czteropiętrowy, położony wśród zieleni, w sąsiedztwie istniejącej infrastruktury.
  Gdańsk Przymorze, Czarny Dwór
Nowa inwestycja wyróżniająca się oryginalną, nowoczesną formą i charakterem zabudowy, składająca się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków o bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Gdańsku.
  Gdańsk Zakoniczyn, Świrskiego
Atrakcyjne mieszkania w Gdańsku w otoczeniu istniejącej zieleni w spokojnej okolicy.
  Gdańsk Łostowice, Ofiar Grudnia 70
Nowa inwestycja powstająca w południowym Gdańsku. Składać się będzie z 19 kameralnych, jednoklatkowych budynków.
  Gdańsk Łostowice, Współczesna
Nowoczesne osiedle, zaprojektowane w taki sposób, aby zamieszkujące je rodziny mogły spędzać jak najwięcej czasu razem, bez konieczności pokonywania dużych odległości, w celu załatwiania codziennych spraw.
  Gdańsk Łostowice, Niepołomicka
Nowa inwestycja usytuowana w intensywnie rozwijającej się części Gdańska- Południe. Niskie, 3 kondygnacyjne budynki, wykończone zostaną z dbałością o szczegóły.
  Gdańsk Maćkowy, Starogardzka
Osiedle zostało zaprojektowane pod hasłem światło, przestrzeń i spokój?, wyróżnia się przemyślaną architekturą i funkcjonalnie do niej dopasowaną aranżacją zieleni.
  Gdańsk Zakoniczyn, Guderskiego (4)
Kameralne osiedle o przyjaznym klimacie usytuowane w południowej części Gdańska, w otoczeniu wzgórz i licznych terenów rekreacyjno-sportowych.
  Gdańsk Rębowo, Guderskiego
Malowniczo położone osiedle usytuowane w południowej części Gdańska w pobliżu licznych terenów zielonych. Inwestycja wyróżniająca się nowoczesną architekturą, składająca się z trzech starannie zaprojektowanych budynków wykończonych materiałami wysokiej jakości.
  Gdańsk Chełm, Zamiejska
Kameralne osiedle składające się z dwóch sześciopiętrowych budynków zaprojektowanych z myślą o mieszkańcach ceniących wygodę życia w dobrze zaaranżowanej przestrzeni oraz z przepięknym widokiem na panoramę Gdańska.
  Gdańsk Ujeścisko, Przemyska
Osiedle w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, w popularnej gdańskiej dzielnicy Ujeścisko. W ofercie sprzedaży mieszkania o funkcjonalnych rozkładach. Na osiedlu zaplanowano między innymi plac zabaw dla dzieci, alejki spacerowe oraz szykowną zieleń, która podkreśli niepowtarzalny klimat inwestycji.