english |
polskiMieszkania w Gdańsku na rynku pierwotnym

 
  Gdańsk Śródmieście, WaterLane
WaterLane to nowoczesny sześciokondygnacyjny apartamentowiec, w którym mieści się ponad 100 apartamentów. To jedyny budynek w Trójmieście zlokalizowany tak blisko gdańskiego portu jachtowego.
  Gdańsk Śródmieście, Chmielna
Nowoczesna architektura na malowniczej Wyspie Spichrzów położona wzdłuż Motławy. Zespół trzech budynków idealny dla lubiących bliskość nurtu wydarzeń jak i ceniących spokój.
  Gdańsk Śródmieście, Toruńska
W samym sercu Gdańska, przy ulicy Toruńskiej, na działce wzdłuż Nowej Motławy powstaje reprezentacyjny kompleks, składający się z trzech budynków wielorodzinnych z usługami nieuciążliwymi w parterze i z podziemną halą garażową.
  Gdańsk Śródmieście, Pohulanka
Na malowniczym wzgórzu w centrum Gdańska, powstaje kompleks trzech budynków wielorodzinnych. Nowoczesna architektura w połączeniu z intensywną zielenią otoczenia stworzy idealne miejsce do zamieszkania.
  Gdańsk Śródmieście, Wałowa
Nowoczesne osiedle nad brzegiem Motławy w rejonie ul. Wałowej i Starej Stoczni w Gdańsku. Zaprojektowane tak, by wyeksponować walory położenia nad brzegiem rzeki.
  Gdańsk Aniołki, Focha
Inwestycja wyróżnia się prostą, nowoczesną architekturą oraz przemyślaną koncepcją urbanistyczną. Jasne elewacje budynków wykonane między innymi z piaskowca podkreślają elegancję i prestiż inwestycji.
  Gdańsk Morena, Myśliwska (2)
Osiedle wyróżnia charakterystyczna architektura budynków znajdujących się w strefie wjazdu na osiedle.
  Gdańsk Morena, Magellana Ferdynanda
Budynki o nowoczesnej, eleganckiej architekturze w połączeniu z wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi harmonijnie wpisują się charakterem w sąsiedztwo pobliskiego osiedla Morena.
  Gdańsk Wrzeszcz, Jaśkowa Dolina
Kameralna, harmonijnie wkomponowana w naturalne piękno lasu inwestycja usytuowana w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. Zamknięty architektonicznie zespół trzech, jednoklatkowych, trzypiętrowych budynków.
  Gdańsk Wrzeszcz, Kilińskiego Jana
Prestiżowa inwestycja, która będzie zrealizowana na w historycznej części Wrzeszcza. Powstanie tam kompleks budynków usługowo - handlowo - biurowych i mieszkalnych.
  Gdańsk Oliwa, Krzywoustego
Osiedle składające się z ośmiu budynków usytuowanych w Gdańsku Oliwie przy ulicy Krzywoustego, liczące ponad 280 lokali mieszkalnych. Inwestycja z dostępem do rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej.
  Gdańsk Oliwa, Maurycego Beniowskiego
Nowoczesny kompleks mieszkaniowy na pograniczu dwóch popularnych dzielnic Gdańska - Oliwy i Przymorza. Trzy cztero- i pięciokondygnacyjne budynki o niebanalnej architekturze, w których zaplanowano łącznie 84 apartamenty o powierzchni od 28 m2 do 131m2. Proste bryły budynków przełamane zostaną przez fragmenty okładzin imitujących stal kortenowską.
  Gdańsk Przymorze, Lęborska
Ciekawa i nowoczesna architektura budynków, doświetlenie mieszkań i przede wszystkim doskonała lokalizacja w centrum tętniącej życiem dzielnicy Gdańsk Oliwa. Mieszkania o ciekawym układzie architektonicznym i dogodnym rozplanowaniu.
  Gdańsk Jelitkowo, Wypoczynkowa
Inwestycja charakteryzuje się wyjątkowym klimatem: cisza, doskonale utrzymana, parkowa zieleń, oczka wodne, a nade wszystko - o kilka kroków od domu morze po horyzont.
  Gdańsk Brzeźno, Nadmorski Dwór
Wyjątkowa inwestycja na trójmiejskim rynku nieruchomości usytuowana przy ulicy Czarny Dwór na terenie o powierzchni ponad 4 hektarów.
  Gdańsk Zaspa, Jana Pawła II
Inwestycja składa się z zespołu czterech budynków wielorodzinnych wyposażonych na parterze w funkcje handlowo-usługowe.
  Gdańsk Zaspa, Startowa
Budynek mieszkalny, czteropiętrowy, położony wśród zieleni, w sąsiedztwie istniejącej infrastruktury.
  Gdańsk Przymorze, Czarny Dwór
Nowa inwestycja wyróżniająca się oryginalną, nowoczesną formą i charakterem zabudowy, składająca się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków o bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Gdańsku.
  Gdańsk Zakoniczyn, Świrskiego
Atrakcyjne mieszkania w Gdańsku w otoczeniu istniejącej zieleni w spokojnej okolicy.
  Gdańsk Łostowice, Ofiar Grudnia 70
Nowa inwestycja powstająca w południowym Gdańsku. Składać się będzie z 19 kameralnych, jednoklatkowych budynków.
  Gdańsk Łostowice, Współczesna
Nowoczesne osiedle, zaprojektowane w taki sposób, aby zamieszkujące je rodziny mogły spędzać jak najwięcej czasu razem, bez konieczności pokonywania dużych odległości, w celu załatwiania codziennych spraw.
  Gdańsk Łostowice, Niepołomicka
Nowa inwestycja usytuowana w intensywnie rozwijającej się części Gdańska- Południe. Niskie, 3 kondygnacyjne budynki, wykończone zostaną z dbałością o szczegóły.
  Gdańsk Maćkowy, Starogardzka
Osiedle zostało zaprojektowane pod hasłem światło, przestrzeń i spokój?, wyróżnia się przemyślaną architekturą i funkcjonalnie do niej dopasowaną aranżacją zieleni.
  Gdańsk Zakoniczyn, Guderskiego (4)
Kameralne osiedle o przyjaznym klimacie usytuowane w południowej części Gdańska, w otoczeniu wzgórz i licznych terenów rekreacyjno-sportowych.
  Gdańsk Rębowo, Guderskiego
Malowniczo położone osiedle usytuowane w południowej części Gdańska w pobliżu licznych terenów zielonych. Inwestycja wyróżniająca się nowoczesną architekturą, składająca się z trzech starannie zaprojektowanych budynków wykończonych materiałami wysokiej jakości.
  Gdańsk Chełm, Zamiejska
Kameralne osiedle składające się z dwóch sześciopiętrowych budynków zaprojektowanych z myślą o mieszkańcach ceniących wygodę życia w dobrze zaaranżowanej przestrzeni oraz z przepięknym widokiem na panoramę Gdańska.
  Gdańsk Ujeścisko, Przemyska
Osiedle w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, w popularnej gdańskiej dzielnicy Ujeścisko. W ofercie sprzedaży mieszkania o funkcjonalnych rozkładach. Na osiedlu zaplanowano między innymi plac zabaw dla dzieci, alejki spacerowe oraz szykowną zieleń, która podkreśli niepowtarzalny klimat inwestycji.
  Gdańsk Morena, Dolne Migowo
Nowoczesne osiedle powstające przy ul. Dolne Migowo w Gdańsku. Inwestycja stworzona zarówno dla młodych ludzi, którzy po raz pierwszy nabywają mieszkanie, rodziny z dziećmi oraz osoby starsze ceniące sobie wygodę z doskonałą komunikacją z całym Trójmiastem. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola i żłobki a także punkty usługowe.