Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH734313, Dom bliźniak - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH734313

Dom bliźniak - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

O D D A J    S W O J E    M I E S Z K A N I E    W    R O Z L I C Z E N I U . Nieruchomość znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie wykończenia, wyłącznie w niskiej zabudowie jednorodzinnej. Teren zlokalizowany w najwyższym punkcie Kiełpina Górnego z przepięknym widokiem na okolicę. Otomiński Park Krajobrazowy i jezioro, z którym graniczy Kiełpino, doskonała komunikacja dzięki sieci miejskiej i obwodnicy Trójmiejskiej oraz pełna infrastruktura (przedszkola, szkoły, basen, sklepy itp.), czynią to miejsce idealnym do zamieszkania. Ścieżki rowerowe i biegowe i tereny spacerowe położone pośród wszechobecnych terenów zielonych zadowolą najbardziej wymagających klientów.
Dom w zabudowie bliźniaczej położony na działce o powierzchni około 420m2. Budynek w standardzie deweloperskim- kompletnie wykończonym z zewnątrz, z ułożoną kostką brukową na podjeździe, posianą trawą w ogrodzie i urządzoną małą zielenią. Standard deweloperski prezentowanej nieruchomości pozwala na wykończenie wnętrz według własnych potrzeb i gustów.

W skład nieruchomości wchodzi:

• Kondygnacja -1: Duży garaż na 2-3 samochody + miejsce na 3 motocykle/kilka rowerów/przy-garażowy warsztat itp; kotłownia; pokój rekreacyjny (możliwość zrobienia niezależnego wejścia i dodatkowej toalety np. pod gabinet, przydomowe biuro, niezależną kawalerkę itp).

• Kondygnacja 0: salon z kominkiem; jadalnia; kuchnia; spiżarnia; łazienka

• Kondygnacja 1: cztery sypialnie; jedna lub opcjonalnie dwie łazienki (np. jedna łazienka z wejściem z sypialni rodziców)
Budynek wybudowany w roku 2016 objęty dwuletnią gwarancją, gotowy do zamieszkania od zaraz
Zapraszam na prezentacje, na której odpowiem na wszystkie Państwa pytania.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Dom bliźniak - Sprzedaż
Gdańsk - Kiełpino, ul. Czerwcowa

Cena:

729 000 zł

Powierzchnia:

244.00 m2

Powierzchnia działki:

422.00 m2

Liczba pomieszczeń:

6

Cena za 1m2:

2 988 zł

Własność:

Własność

Rok budowy:

2016

Balkon:

Balkon

Garaż:

2 miejsca parkingowe

Ogrzewanie:

Gazowe

Ogródek:

Tak

Piwnica:

Tak

Stan:

Deweloperski

Opiekun oferty

Marcin Żurawski

884 988 138

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty