Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH487774, Dom wolno stojący - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH487774

Dom wolno stojący - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Polecamy na sprzedaż wolnostojący budynek składający się z 3 kondygnacji, z których dwie niższe zaadaptowano na potrzeby biura dla 20-25 osób, a ostatnią kondygnację - na mieszkanie 70 m2 z otaczającym je z trzech stron tarasem 35 m2, co przypomina odkryty górny pokład statku. Architektura budynku nawiązuje do stylu gdyńskich kamienic z lat 1920-30. Znajdujemy tu półokrągłe przeszklone narożniki przypominające mostek kapitański oraz okrągłe okna nawiązujące do okrętowych bulajów. Kolor elewacji oraz zastosowana w wykończeniu stal nierdzewna to również akcenty marynistyczne. Na parterze znajduje się wysoki i przestronny garaż obecnie wykorzystywany jako magazyn firmy. Ulica wyłożona płytami yomb z progami spowalniającymi, które uniemożliwiają szybką jazdę. Dom został wybudowany według indywidualnego projektu - istnieje możliwość zaaranżowania zarówno wygodnego domu na wszystkich kondygnacjach, jak i wydzielenia trzech niezależnych lokali na każdym z poziomów. Wnętrza zaprojektowano nowocześnie i bardzo funkcjonalnie, całość wykończono z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Dzięki zastosowanej technologii budynek jest energooszczędny! Budynek położony w dobrze skomunikowanej okolicy (do przystanków autobusowych do centrum Gdyni oraz do Wiczlina i na Dąbrowę jest 100 metrów), 10 min. jazdy samochodem od centrum Gdyni, 500 m od wjazdu na Trójmiejską Obwodnicę. Powierzchnia użytkowa budynku: 288 m2 + taras 35 m2. Powierzchnia gruntu: 439 m2, w tym pow. zabudowy 136 m2. Miejsca parkingowe: 10.

Dom wykończony w wysokim standardzie - ogrzewanie podłogowe, gresy, granitowe schody, drzwi szklane, 3 łazienki (na każdym piętrze jedna), 2 kuchnie (1 pom. socjalne dla pracowników, druga kuchnia w mieszkaniu), parter 108m2, 1 piętro 110m2, 2 piętro 70m2, taras 35m2, pow. użytkowa 288m2, kubatura 802m2, działka 439m2. parter i 1 piętro - powierzchnie biurowe, z salą konferencyjną na piętrze oraz magazynem na parterze. 2 piętro - powierzchnia mieszkalna. Ogrzewanie gazowe - bardzo oszczędne, piec 2 funkcyjny z kompresją, woda ciepła - baterie słoneczne. Dom zbudowany w technologii YTONGa, otynkowany w technologii WEBER Terra Nova. Okna 3 szybowe-dwukomorowe. Oświetlenia energooszczędne i LEDowe. Instalacje wewnętrzne: sieć telefoniczna - w każdym pomieszczeniu 1-2 gniazdek, sieć komputerowa - w każdym pomieszczeniu 2-3 gniazdka, monitoring zewnętrzny, monitoring wewnętrzny. Budynek do oddania w proponowanej cenie z pełnym wyposażeniem - oprócz elektronicznego sprzętu RTV i komputerowego. Dom posiada 2 niezależne zewnętrzne bramy na pilota oraz bramę garażową na pilota. Dom jest w pełni uzbrojony - woda, gaz, prąd 3 fazowy, kanalizację miejską. Dom budowany wg własnego projektu, pomysłu oraz potrzeb - możliwość zrobienia niezależnych 3 lokali, gdyż każdy ma osobne zasilanie prądem - skrzynka z bezpiecznikami, gdzie można zamontować podliczniki.

Dom może być sprzedany z całością umeblowania (oprócz sprzętu RTV i komputerowego) lub bez mebli. W 2016 roku przeprowadzone zostały drobne remonty, w tym malowanie części pomieszczeń, wymiana części osprzętu.

CENA: 1.590.000 pln. Serdecznie zapraszam do prezentacji.


Serdecznie zapraszam do prezentacji.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Dom wolno stojący - Sprzedaż
Gdynia - Wiczlino, ul. Chwarznieńska

Cena:

1 590 000 zł

Powierzchnia:

288.00 m2

Powierzchnia działki:

439.00 m2

Liczba pomieszczeń:

11

Cena za 1m2:

5 521 zł

Własność:

Własność

Rok budowy:

2010

Balkon:

Taras

Garaż:

10 miejsc parkingowe

Ogródek:

Tak

Stan:

Wysoki standard

Opiekun oferty

Marek Szura

883 374 233

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty