Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH183328, Obiekt - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH183328

Obiekt - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Obiekt zlokalizowany w Sopocie przy ul. Jana z Kolna, posadowiony na działce o powierzchni 314 m2. Budynek parterowy, z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony, o powierzchni całkowitej ok. 120 m2, zbudowany metodą tradycyjną. Stan domu - do remontu. Działka niezagospodarowana, płaska, porośnięta trawą i krzakami. Teren posesji ogrodzony, z furtką i bramą wjazdową.

Teren nieruchomości zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczony jest pod zabudowę gospodarczo-usługową. Wysokość zabudowy do 14m, pow. zabudowy do 35%, pow. biologicznie czynna minimum 40%. Nieruchomość z projektem budowlanym zakładający rozbudowę i adaptacje istniejącego budynku na obiekt opieki zdrowotnej, dzięki czemu możemy uzyskać budynek o powierzchni użytkowej ok 175 m2. Ponadto dla terenu tego miasto Sopot przystąpiło do sporządzania nowego planu miejscowego.

Nieruchomość doskonale skomunikowana z Trójmiastem, w odległości 70m od przystanku kolei miejskiej (SKM) i 120m od przystanków autobusowych.

Teren doskonały pod inwestycje, zarówno na biura, jak i usługi.Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Obiekt - Sprzedaż
Sopot - Wyścigi, ul. Jana z Kolna

Cena:

690 000 zł

Powierzchnia:

120.00 m2

Liczba pomieszczeń:

6

Cena za 1m2:

5 750 zł

Piętro / Pięter:

0 / 1

Rok budowy:

1950

Winda:

Nie

Stan:

Do adaptacji

Opiekun oferty

Krzysztof Aranowski

602 304 758

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie