Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH777100, Działka - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH777100

Działka - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n

Atrakcyjny teren inwestycyjny położony w  miejscowości Swornegacie, w Borach Tucholskich, nad samym brzegiem jeziora Krasińskiego. Działki o łącznej powierzchni 2,6578 ha, z linią brzegową o długości 300 m, objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, z przeznaczeniem pod usługi turystyczne oraz pod zabudowę mieszkalno-hotelową. Teren jest już uzbrojony w wodę, kanalizację i prąd.


Swornegacie to pięknie położona, wciąż rozwijająca się miejscowość turystyczna, znajdująca się w województwie pomorskim, w południowej części Kaszub, w otulinie Parku Narodowego Bory Tucholskie, pomiędzy jeziorami Krasińskim i Witocznem, na szlaku kajakowym rzeki Brdy. Jest to doskonałe miejsce do uprawiania sportów wodnych, turystyki pieszej i rowerowej oraz uczestnictwa w spływach kajakowych. Odległości do większych miast: Gdańsk - 110 km, Bydgoszcz 115 km, Poznań - 220 km, Szczecin - 240 km, Warszawa - 350 km, Berlin - 380 km.


Na oferowanej działce istnieje możliwość wybudowania doskonale położonego ośrodka wypoczynkowego, wraz z przystanią jachtową i pełną infrastrukturą niezbędną do świadczenia usług turystycznych. Posesja graniczy bezpośrednio z lasami Parku Narodowego „Bory Tucholskie” od strony północno-wschodniej, oraz z jeziorem Krasińskim od strony południowo zachodniej.


Zapraszamy również do obejrzenia filmu z lotu ptaka, obrazującego przedmiotową nieruchomość: https://youtu.be/-Wx4hAqsLrY


W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z biurem.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Film

Działka - Sprzedaż
Swornegacie, ul. Swornegacie

Oferta na wyłączność

Cena:

1 590 000 zł

Powierzchnia:

26578.00 m2

Cena za 1m2:

60 zł

Własność:

Własność

Opiekun oferty

Kamil Topór

883 374 235

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty