Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 22 515 49 55

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH281554, Lokal biurowy - Wynajem

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH281554

Lokal biurowy - Wynajem

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Do wynajęcia 118 m2 powierzchni biurowej podzielonej na oddzielne pomieszczenia znajdującej się w prestiżowej lokalizacji - centralnej części dzielnicy Gdańsk Śródmieście.

Lokal użytkowy znajduje się na pierwszym piętrze kilkupiętrowego budynku o przeznaczeniu handlowo-biurowo- usługowym. Przestrzeń podzielona na: pomieszczenia biurowe o różnych metrażach, gdzie podłoga wyłożona jest wykładziną, część recepcyjną, kuchnię, zaplecze socjalne. Duże jasne pomieszczenia z dużymi oknami. Budynek wyposażony w sieć internetową oraz telefoniczną. Miejsca parkingowe w hali garażowej.

Reprezentacyjny lokal biurowy dla wymagających klientów idealnie nadający się na siedzibę Firmy, poszukujących miejsca na biuro będące doskonałą wizytówką biznesu.

LOKALIZACJA: doskonała lokalizacja, dookoła duże natężenie ruchu kołowego i pieszego. Blisko Dworzec PKP, przystanki tramwajowe, autobusowe i SKM. 

Polecam i zapraszam na prezentację!


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Lokal biurowy - Wynajem
Gdańsk - Śródmieście, ul. Karmelicka

Cena:

10 148 zł

Powierzchnia:

118.00 m2

Liczba pomieszczeń:

5

Cena za 1m2:

86 zł

Własność:

Własność

Piętro / Pięter:

1 / 2

Winda:

Nie

Stan:

Do odświeżenia

Opiekun oferty

Katarzyna Piotrowska

535 631 100

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie