Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 22 515 49 55

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH776533, Lokal biurowy - Wynajem

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH776533

Lokal biurowy - Wynajem

/n
/n
/n

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w nowoczesnym  obiekcie biurowym zlokalizowanym w biznesowym centrum Gdyni, przy ulicy Śląskiej. Prestiżowy adres dla prowadzenia działalności! Dogodny lokalizacyjnie punkt, sąsiedztwo wielu instytucji i firm, łatwy dojazd zarówno komunikacją miejską autobusową, trolejbusową i SKM, jak i samochodem głównymi arteriami Trójmiasta, Obwodnicą Trójmiejską i autostradą.

Biurowiec o ciekawej architekturze, charakteryzujący się wysokim standardem wykończenia (A). Budynek z recepcją, całodobową ochroną i monitoringiem, podziemnym parkingiem i dodatkowymi zewnętrznymi miejscami postojowymi.  

Standardowe wykończenie lokali biurowych oferowane w ramach stawki czynszu obejmuje m.in.: podłogę techniczną, wykładzinę podłogową, gniazda elektryczne i internetowe, podwieszane sufity, oświetlenie, klimatyzację, rolety. Dodatkowe wykończenie - do uzgodnienia. Czynsz najmu: 20 EUR (netto) / m2, koszty eksploatacyjne 14- 16 PLN (netto) / m2  plus indywidualne opłaty licznikowe.  Wynajęcie miejsca postojowego w hali garażowej 48,5 EUR (netto) / miesiąc, miejsca parkingowego zewnętrznego 36,5 EUR (netto) / miesiąc. Istnieje możliwość wynajęcia innych powierzchni w budynku od 200 do ponad 800m2.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Lokal biurowy - Wynajem
Gdynia - Działki Leśne, ul. Śląska

Cena:

6 000 zł

Powierzchnia:

300.00 m2

Liczba pomieszczeń:

1

Cena za 1m2:

20 zł

Własność:

Własność

Piętro / Pięter:

0 / 5

Rok budowy:

2015

Winda:

Nie

Stan:

Do adaptacji

Opiekun oferty

Kamil Topór

883 374 235

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie