Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 22 515 49 55

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH837761, Lokal biurowy - Wynajem

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH837761

Lokal biurowy - Wynajem

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Lokal biurowy położony w biurowcu kl. A w ścisłym centrum Gdyni, tuż przy ul. Pułaskiego, nieopodal wieżowców Sea Towers. Standard wykończenia: wnętrza wyciszone wykładziną, ściany gładzone, klatka schodowa marmurowa. Cichobieżne windy. Zaplecze socjalne w postaci sanitariatów i pomieszczenia kuchennego. Lokalizacja prestiżowa, gwarantująca ciszę i spokój. Infrastruktura techniczna biurowca: centrala telefoniczna, infrastruktura teletechniczna, kontrola dostępu i monitoring, klimatyzacja (w pełni zautomatyzowana z możliwością regulacji), zasilanie elektryczne, radiofonizacja, windy, system ppoż.
Portiernia w hallu głównym zapewnia bezpieczeństwo. Miejsca parkingowe przed budynkiem oraz na dziedzińcu wewnętrznym dodatkowo płatne.
Oferowana cena za lokal 42 zł netto/m2. Opłaty eksploatacyjne w wysokości 16 zł netto/m2. Kaucja do negocjacji. Dostępne od zaraz.Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Lokal biurowy - Wynajem
Gdynia - Śródmieście, ul. Kazimierza Pułaskiego

Cena:

1 457 zł

Powierzchnia:

34.70 m2

Liczba pomieszczeń:

1

Cena za 1m2:

42 zł

Własność:

Własność

Piętro / Pięter:

6 / 6

Winda:

Tak

Stan:

Dobry

Opiekun oferty

Kamil Topór

883 374 235

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty