Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 22 515 49 55

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH123433, Lokal biurowy - Wynajem

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH123433

Lokal biurowy - Wynajem

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Lokal biurowy o powierzchni 167 m2, zlokalizowany na trzecim piętrze nowoczesnego biurowca klasy A w samym centrum Gdyni, u zbiegu ulic Batorego i 3 Maja. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej doskonałe położenie - w pobliżu przystanek autobusowy oraz trolejbusowy jak i stacja SKM. W sąsiedztwie pełne zaplecze handlowo-usługowe. W budynku klimatyzacja, czujniki dymu i ognia, tryskacze, system BMS, okablowanie teletechniczne oraz cichobieżne windy. Ogrzewanie miejskie. Dodatkową zaletą jest monitoring oraz ochrona 24h, a także ogólnodostępna kantyna w części parterowej.
Pomieszczenia o wysokości 2,70 m z możliwością własnej aranżacji. Parking podziemny oraz zewnętrzy ogólnodostępny dla Klientów i pracowników. Ogrzewanie miejskie. Czynsz najmu 9 za m2 + 17 pln/m2 opłaty eksploatacyjne. Dostępne od zaraz.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Lokal biurowy - Wynajem
Gdynia - Śródmieście, ul. Stefana Batorego

Cena:

6 322 zł

Powierzchnia:

167.24 m2

Liczba pomieszczeń:

12

Cena za 1m2:

38 zł

Piętro / Pięter:

3 / 6

Rok budowy:

1999

Winda:

Nie

Stan:

Po remoncie

Opiekun oferty

Marcin Nieśpielak

533 337 307

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty