Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 22 515 49 55

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH366144, Lokal handlowy, sklep - Wynajem

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH366144

Lokal handlowy, sklep - Wynajem

/n
/n

Lokal usługowy na działalność gastronomiczną.


Do wynajęcia bardzo atrakcyjny lokal usługowy z przeznaczeniem na działalność gastronomiczną. Lokal o powierzchni 109 m2, mieszczący się na parterze nowo wybudowanego apartamentowca Waterlane Island, przy ul. Chmielnej, na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Budynek mieści 98 apartamentów, w zdecydowanej większości przeznaczonych na wynajem dla turystów. Przewidywalne maksymalne obłożenie obiektu to ok. 300 osób. Wokół znajduje się wiele inwestycji o podobnym przeznaczeniu.


Oferowany lokal posiada dwa niezależne wejścia, jedno od strony ogródka (do wyłącznego korzystania przez przyszłego najemcę - możliwość wystawienia stolików) oraz jedno bezpośrednio z ulicy Chmielnej. Wysokość pomieszczeń do stropu to 3,40 m. Ze względu na instalacje pod sufitem, w najniższym miejscu jest ok 3,03 m. Wspólnota mieszkaniowa wyraziła zgodę na sprzedaż alkoholu. Lokal aktualnie w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość powiększenia o sąsiedni lokal i uzyskania powierzchni 190 m2.


Całość doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju działalność gastronomiczną. W celu uzyskania większej ilości informacji, proszę o kontakt.Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Lokal handlowy, sklep - Wynajem
Gdańsk - Śródmieście, ul. Chmielna

Cena:

8 175 zł

Powierzchnia:

109.00 m2

Liczba pomieszczeń:

1

Cena za 1m2:

75 zł

Piętro / Pięter:

0 / 7

Rok budowy:

2018

Winda:

Tak

Stan:

Deweloperski

Opiekun oferty

Kamil Topór

883 374 235

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych - zobacz szczegóły
Podobne oferty