Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 22 515 49 55

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH520974, Lokal handlowy, sklep - Wynajem

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH520974

Lokal handlowy, sklep - Wynajem

/n
/n
/n
/n

Ofertą wynajmu jest lokal użytkowy usytuowany na parterze budynku apartamentowego na nowym osiedlu Brabank. Lokal zlokalizowany bezpośrednio w zespole apartamentowym, który powstał w Śródmieściu Gdańska bezpośrednio nad Motławą, przy ulicy Wałowej, w odległości niespełna 20 m od hotelu Hilton. O atrakcyjności lokalizacji decyduje przede wszystkim bliskie sąsiedztwo gdańskiej Starówki i Motławy - o unikalnych w skali ogólnopolskiej walorach historycznych. Charakterystyką inwestycji jest połączenie w projekcie Brabanku tradycji miejsca z nowoczesnością. Charakterystyka lokalu: Lokal w stanie deweloperskim położony na parterze, z odrębnym wejściem i dużymi witrynami, bardzo dobrze widoczny. Kwota wynajmu: 130zł netto/m2. Lokal idealny na siedzibę firmy, gabinety lekarskie, gastronomię jak i szkołę językową. Polecam i zapraszam na prezentację!


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Lokal handlowy, sklep - Wynajem
Gdańsk - Śródmieście, ul. Wałowa

Cena:

9 152 zł

Powierzchnia:

70.40 m2

Liczba pomieszczeń:

2

Cena za 1m2:

130 zł

Własność:

Własność

Piętro / Pięter:

0 / 6

Winda:

Nie

Stan:

Deweloperski

Opiekun oferty

Ada Masłyk

662 025 974

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty