Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 22 515 49 55

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH978619, Lokal handlowy, sklep - Wynajem

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH978619

Lokal handlowy, sklep - Wynajem

/n
/n
/n
/n

Lokal usługowy o powierzchni 45,05 m2 do wynajęcia w bezpośrednim sąsiedztwie nowych osiedli. Ulokowany w jednej z najatrakcyjniejszej gdańskiej dzielnicy Zaspa. Lokal znajduje się przy dwóch głównych arteriach komunikacyjnych: Al. Jana Pawła II oraz Al. Rzeczypospolitej. W pobliżu są przystanki autobusowe, 100 m dalej jest przystanek tramwajowy oraz chętnie uczęszczana ścieżka rowerowa. Lokal znajduje się w budynku Delta inwestycji Awiator, która oddana została do użytku w 2015 roku. Inwestycja została wybudowana przez cenionego dewelopera na rynku trójmiejskim. Całe osiedle Awiator składa się z czterech 12 kondygnacyjnych budynków, zawierających ponad 620 zamieszkałych mieszkań. Lokal o powierzchni 56,74 m2 usytuowany na parterze. Ściany żelbetowe, murowane, nieotynkowane. Sufit ze stropu żelbetowy, nieotynkowany. Na podłodze wylewka cementowa z izolacją ze styropianu i folii. Wewnątrz lokalu znajdują się instalacje m.in. grzewcza, wodociągowa, wentylacyjna oraz telekomunikacyjna.
Cena najmu to 99 zł/m2 netto plus opłaty eksploatacyjne.
Zapraszam na prezentację!
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Lokal handlowy, sklep - Wynajem
Gdańsk - Zaspa, ul. Jana Pawła II

Cena:

4 460 zł

Powierzchnia:

45.05 m2

Liczba pomieszczeń:

1

Cena za 1m2:

99 zł

Rok budowy:

2015

Winda:

Nie

Stan:

Deweloperski

Opiekun oferty

Kamil Topór

883 374 235

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty