Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 22 515 49 55

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH931445, Lokal użytkowy - Wynajem

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH931445

Lokal użytkowy - Wynajem

/n
/n
/n

Oferujemy do wynajęcia lokale użytkowy o powierzchni 110m2 w nowej inwestycji MORENA SKWER - budynku biurowo-usługowym przy ul. Jaśkowa Dolina róg Piecewska w Gdańsku-Wrzeszczu na osiedlu Morena. Budynek o wysokim standardzie, klasy A. Możliwość wykończenia powierzchni najmu pod klucz i doliczenia wykonawstwa do miesięcznego czynszu najmu proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni. Winda od parkingu podziemnego do III piętra. Lokalizacja: Gdańsk „Morena” dzielnica Wrzeszcz (jedno z największych osiedli trójmiejskich) jego ścisłe centrum - jest to też główny punkt tranzytowy i dla osiedla oraz jeden z najważniejszych tranzytów/łączników dla całego Trójmiasta leżący w jego sercu – bardzo duży ruch samochodowy i pieszy, bezpośrednio przy głównym przystanku autobusowym osiedla. Najbliższe – bezpośrednie sąsiedztwo to: vis a vis przychodnia lekarska „Morena”, kościół, Carrefour Express, stacja BP, po sąsiedzku Market Lidl, dalej Market Netto i Sąd Rejonowy. Naprzeciw wejścia do lokalu jest przystanek autobusowy łączący kilka dzielnic Gdańska. Duże dodatkowe możliwości parkowania wokół budynku oraz duże parkingi McDonald’a, Lidla, Netto. Dojazd: Zjazd z obwodnicy trójmiejskiej ulicą Słowackiego (wysokość CH Matarnia/IKEA) jest zdecydowanie najlepszym i najszybszym ze zjazdów do centrum. Zjazd z os. Morena oraz dojazd do obwodnicy w godzinach popołudniowych także zawsze jest płynny.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Lokal użytkowy - Wynajem
Gdańsk - Morena, ul. Jaśkowa Dolina

Cena:

12 100 zł

Powierzchnia:

110.00 m2

Cena za 1m2:

110 zł

Piętro / Pięter:

0 / 3

Rok budowy:

2011

Winda:

Nie

Stan:

Deweloperski

Opiekun oferty

Kamil Topór

883 374 235

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty