Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 22 515 49 55

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH274178, Mieszkanie - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH274178

Mieszkanie - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

Dwupoziomowe mieszkanie blisko centrum Gdańska położone przy ul.Kartuskiej na osiedlu Siedlce. Nieruchomość odsunięta od zgiełku pasma linii pierwszej zabudowy do głównej drogi dojazdowej. Lokalizacja gwarantuję szybki dostęp do funkcji oraz życia miasta głównego. Rozwinięta infrastruktura sieci transportu trójmiejskiego w bliskim kontakcie z położeniem nieruchomości.


Mieszkanie o pow. 67,45 m2 oraz 4-ech pokojach wpisanej w KW. Jednak po projekcie adaptacji strychu na użytkowy powierzchnia mieszkania wynosi 88,4m2 z 6-ioma pokojami.


W skład niższej kondygnacji wchodzi: Salon o powierzchni 16,5m2 z oknem w ekspozycji wschodniej. Drugi sąsiedni pokój o powierzchni 13,52m2 w tożsamej ekspozycji. Jasna kuchnia  o powierzchni 6,96m2 z oknem. Łazienka o pow. 3,56m2. Wszystkie pomieszczenia dostępne bezpośrednio z korytarza. Schody prowadzące na wyższą kondygnację dostępne z salonu.


Wyższe piętro zawiera: Sypialnie o powierzchni 4,83 m2 z oknami połaciowymi od strony wschodniej. Drugi słoneczny pokój z oknami od strony południowej i powierzchni 11,7m2. Projekt adaptacyjny wydzielił trzy dodatkowe pomieszczenia dostępne z korytarza, ogrzewane elektrycznie. Dwa pokoje w ekspozycji wschodniej o pow. 8,9 m2 każdy oraz jasną łazienkę o pow. 6m2.


Umeblowanie widoczne na zdjęciach jest wliczone w cenę oferty. Do mieszkania przynależy piwnica. Miejsca parkingowe ogólnodostępne przed budynkiem od ul.Kartuskiej. Nieruchomość doskonale nadaję się do zamieszkania lub pod inwestycje do dalszego wynajmu.


Serdecznie zapraszam na prezentacje.
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Mieszkanie - Sprzedaż
Gdańsk - Siedlce, ul. Jacka Malczewskiego

Cena:

429 000 zł

Powierzchnia:

67.45 m2

Ilość pokoi:

6

Cena za 1m2:

6 360 zł

Własność:

Własność

Piętro / Pięter:

3 / 4

Rok budowy:

1955

Balkon:

Brak

Garaż:

Brak

Ogrzewanie:

Co Miejskie

Winda:

Nie

Piwnica:

Tak

Stan:

Do remontu

Opiekun oferty

Joanna Kozłowska

728 806 476

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty