Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 22 515 49 55

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH177520, Mieszkanie - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH177520

Mieszkanie - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n

Nowa inwestycja zlokalizowana w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku przy nabrzeżu Nowej Motławy. Mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na parterze, składające się z pokoju dziennego (22,66m2), kuchni (11,1m2), sypialni (14,17m2; 12,34m2), łazienki (4,7 m2) i toalety (2,84m2). Z pokoju dziennego wyjście na taras.
Części wspólne osiedla i elementy małej architektury zaprojektowane będą ze szczególną dbałością o estetykę i podwyższony standard.  W okolicy znajdują się liczne restauracje, sklepy i ośrodki zdrowia. Usytuowanie apartamentów zobowiązuje do łatwości poruszania się po trójmiejskiej aglomeracji. Lokalizacja osiedla jest bardzo ceniona przez licznych inwestorów. Budynki nie będą ogrodzone, lecz wydzielone zostaną elementy wspólne przeznaczone dla mieszkańców.

Charakter budynków i kolorystyka elewacji oraz starannie dobrane elementy wykończenia nadawać będą inwestycji wyjątkowy  i niepowtarzalny klimat. Powstaną trzy fragmenty budynków tworzące jeden duży prostokąt. Budynki będą miały 7 kondygnacji , na parterze jednego budynku przewidziane są lokale usługowe.
Gotowe do odbioru.Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Mieszkanie - Sprzedaż
Gdańsk - Śródmieście, ul. Angielska Grobla

Cena:

617 916 zł

Powierzchnia:

79.22 m2

Ilość pokoi:

3

Cena za 1m2:

7 800 zł

Własność:

Własność

Piętro / Pięter:

0 / 6

Rok budowy:

2017

Balkon:

Brak

Garaż:

Brak

Ogrzewanie:

Co Miejskie

Ogródek:

Tak

Winda:

Nie

Stan:

Deweloperski

Opiekun oferty

Maria Kreft

697 777 822

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty