Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 22 515 49 55

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH420067, Mieszkanie - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH420067

Mieszkanie - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n

Mieszkanie dwupokojowe położone na szóstym piętrze, składające się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym (23,52 m2), sypialni (11,91 m2), łazienki (5,45 m2), korytarza (5,16 m2). Do apartamentu przynależy taras (7,5 m2).


Nowoczesne osiedle  nad brzegiem Motławy w rejonie ul. Wałowej i Starej Stoczni w Gdańsku. Zaprojektowane tak, by wyeksponować walory położenia nad brzegiem rzeki. Osiedle ze Starówką łączy malowniczy mostek przerzucony ponad kanałem Raduni, który stanowi przedłużenie Rybackiego i Długiego Pobrzeża z charakterystycznym Żurawiem, bramami i kamieniczkami.  


Pierwszy etap osiedla tworzą trzy budynki z podziemną halą garażową i cichobieżnymi windami. W ramach inwestycji powstaną apartamenty o powierzchniach od 45 do 120 m2 i o ponadstandardowej wysokości, powiększonych oknach oraz przeszkleniach witrynowych przy balkonach i tarasach. Stolarka okienna z drewna klejonego lub aluminiowa szklona szybami zespolonymi. Na szczególną uwagę zasługują penthousy o powierzchni powyżej 100 m2. Na terenie osiedla zaprojektowano prywatną strefę fitness z siłownią oraz sauną suchą i parową.

Lokalizacja inwestycji umożliwia prowadzenie aktywnego trybu życia w centrum miasta oraz bezpośredni dostęp do zlokalizowanych w Śródmieściu lokali gastronomicznych, obiektów rozrywkowych oraz instytucji kultury. Odbywają się tu wydarzenia, wystawy, koncerty gwiazd. Jednocześnie osiedle oddzielone jest od bezpośredniego zgiełku rozlewiskiem kanału Raduni i otaczającą go zielenią.


Miejsce postojowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska (6,11m2) w cenie lokalu.


Mieszkanie gotowe do odbioru.Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Mieszkanie - Sprzedaż
Gdańsk - Śródmieście, ul. Stara Stocznia

Cena:

1 008 514 zł

Powierzchnia:

48.20 m2

Ilość pokoi:

2

Cena za 1m2:

20 924 zł

Własność:

Własność

Piętro / Pięter:

6 / 6

Rok budowy:

2016

Balkon:

Taras

Garaż:

1 miejsce w hali garażowej

Ogrzewanie:

Co Miejskie

Winda:

Tak

Piwnica:

Tak

Stan:

Deweloperski

Opiekun oferty

Paweł Nowik

697 777 829

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty