Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH114417, Mieszkanie - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH114417

Mieszkanie - Sprzedaż

/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n
/n

LOKALIZACJA: Mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca z następującymi dzielnicami tegoż miasta: Witomino-Leśniczówka, Witomino-Radiostacja, Działki Leśne (wszystkie trzy od północy), Wzgórze Św. Maksymiliana, Redłowo, Orłowo (wszystkie trzy od wschodu) oraz Karwiny i Wielki Kack (obie od zachodu), a od południa także z miastem Sopot. Mały Kack rozciąga się wzdłuż doliny rzeki Kaczej oraz na wzgórzach morenowych leżących nieopodal granicy z Sopotem.

APARTAMENT: Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 80 m2 o wysokim standardzie wykończenia, które spełni wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta. Zaciszna okolica z pobliskim lasem, w połączeniu z nowoczesną architekturą, sprawia iż nieruchomość jest nie tylko atrakcyjna dla osób ceniących ciszę, ale również wygodę i luksus.

Mieszkanie usytuowane w 16-lokalowym apartamentowcu na zamkniętym osiedlu strzeżonym, do którego przynależy las i kort tenisowy do użytku mieszkańców. W skład apartamentu wchodzą 3 pokoje, aneks kuchenny z pięknym tarasem, łazienka. Do nieruchomości przynależy piwnica i miejsce parkingowe.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ
Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Mieszkanie - Sprzedaż
Gdynia - Mały Kack, ul. Kłajpedzka

Cena:

790 000 zł

Powierzchnia:

80.00 m2

Ilość pokoi:

3

Cena za 1m2:

9 875 zł

Własność:

Własność

Piętro / Pięter:

1 / 2

Rok budowy:

2007

Balkon:

Brak

Garaż:

Brak

Winda:

Nie

Stan:

Idealny

Opiekun oferty

Ada Masłyk

662 025 974

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie