Trójmiasto: +48 58 550 42 02
Warszawa: +48 577 813 323

Szczegóły oferty

Nr oferty: DH784724, Mieszkanie - Sprzedaż

‹ Powrót do listy wyszukiwania

Nr oferty: DH784724

Mieszkanie - Sprzedaż

/n
/n

Nowa, atrakcyjna inwestycja zlokalizowana w zacisznej okolicy Gdyni Redłowa. Będzie ją stanowić jeden kameralny budynek wielorodzinny, liczący w sumie 12 lokali mieszkalnych. Posadowiony wśród terenów leśnych oraz niedaleko plaży, co daje każdemu możliwość znalezienia sposobu na aktywny wypoczynek.

Ponadto bliska odległość od środków komunikacji miejskiej oraz obwodnicy trójmiejskiej zapewnia dobrą komunikację z całym Trójmiastem. W okolicy znajduje się także rozbudowana infrastruktura usługowo- handlowa tj. ośrodek zdrowia, szkoły, sklepy etc.

Dostępne są mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni od 50 m2 do 120 m2, w wariancie 2-3 pokojowym. W zależności od wariantu, lokale posiadają przestronne tarasy, balkony lub loggie. Ponadto w mieszkaniach na ostatnim piętrze są antresole. Zakończenie inwestycji przewidziane jest na koniec roku 2018.

W ramach powyższej inwestycji dostępne jest mieszkanie z loggią, 2 pokojowe, o powierzchni 55 m2. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej, płatne dodatkowo w kwocie 35 tyś zł.

Zapraszam do kontaktu.


Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Okolica

Wybrana oferta

powiększ mapę


Powiększ mapę     

Mieszkanie - Sprzedaż
Gdynia - Redłowo, ul. Saperska

Cena:

779 058 zł

Powierzchnia:

54.96 m2

Ilość pokoi:

2

Cena za 1m2:

14 175 zł

Własność:

Własność

Piętro / Pięter:

1 / 2

Rok budowy:

2017

Balkon:

Brak

Garaż:

1 miejsce parkingowe

Ogrzewanie:

Gazowe

Winda:

Tak

Stan:

Deweloperski

Opiekun oferty

Tomasz Jankowski

577 280 777

Jak zostaniesz obsłużony

  1. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i pomożemy Ci znaleźć optymalną ofertę na rynku wtórnym lub pierwotnym.
  2. Obsłużymy Cię kompleksowo. Nie tylko znajdziemy nieruchomość, ale pomożemy w negocjacjach i formalnościach związanych z transakcją. W przypadku zakupu nieruchomości zaoferujemy najlepszą możliwą ofertę kredytową oraz - jeśli będziesz miał taką potrzebę - pomożemy w wykończeniu wnętrza. Inwestorom zapewnimy znalezienie dobrego najemcy w systemie tradycyjnym lub krótkoterminowym i wysoki zwrot z zainwestowanego kapitału.
  3. Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie transakcji - gwarantujemy zadowolenie!

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej, wypełnij formularz:

Nazwisko
Telefon
Email
Pytanie
Podobne oferty